Reklama

Technické služby F-M investují do svého vybavení a zázemí

Technické služby investují do svého vybavení. V letošním roce obnovily svůj vozový park, dokoupily nutnou techniku a také dále pokračovaly s rekonstrukcemi svého areálu.

Reklama

Na základě plánu investic, který každoročně schvaluje představenstvo Technických služeb, společnost realizuje nákupy nutného vybavení, techniky nebo i rekonstrukce svého zázemí. V letošním roce schválilo plán investic v přibližné výši 25 milionů korun bez DPH, z toho bylo zhruba 80 procent určeno na obnovu, případně rozšíření vozového parku.

“Ta obnova nahrazuje vozidla, která jsou tady stávájící, ale vzhledem ke svému opotřebení jsou už poruchová, mají vysoké provozní náklady na opravu a podobně. Z těchto investic bych zmínil například pořízení frézy na asfalt, která nahradila starou, a stála přibližně 3 miliony dvě stě tisíc korun. Dále jsme obměnili traktor s příkopovým vžínačem, to byla investice za přibližně dva miliony korun, a dále zmíním výměnu čtyř dodávek za dodávky nové nebo dvou osobních automobilů za nové,” uvedl místopředseda představenstva TS F-M Michal Rylko

Technické služby provedly zároveň také generální opravu plošiny, kdy vyměnily starý podvozek za nový.

“Další byly investice do areálu společnosti, které mají charakter stavební. Tam jsme letos svépomocně realizovali úpravu bývalých nájemních prostor na prostory, kde vznikly šatny a sociální zázemí pro pracovníky. To stálo něco přes tři miliony korun. Poslední z těch investic, která je zhruba do milionu korun, je investice do rozšíření infrastruktury společnosti, což je rozšíření městského kamerového systému, případně městské optické sítě,” sdělil Rylko

Letošní plán investic Technické služby vyčerpaly a v současné době intenzivně pracují na přípravě plánu investic pro příští rok.
Cestou od swingu až k folklóru/ koncerty

Dnes 15:00 - 18:00
Frýdek-Místek, Světové Muzeum a Knihovna Bible / Stará Bělá – Husův sbor

Kino na výletě 2019 | Zrodila se hvězda

19.06. 21:15 - 16.06. 11:43
Frýdek-Místek, Park pod zámkem, Frýdek - Místek

Kino na výletě 2019 | Tohle je náš svět

26.06. 21:15 - 16.06. 11:43
Frýdek-Místek, Faunapark, Frýdek - Místek

REIT Jízdárna pod Lipovým s.r.o.
Frýdek-Místek
od 16 280 Kč

Detail

Ing. Jiří Jandačka
Frýdek-Místek
od 16 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

D A S spol. s r. o.
Frýdek-Místek
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu