Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Technické služby F-M investují do svého vybavení a zázemí

Technické služby investují do svého vybavení. V letošním roce obnovily svůj vozový park, dokoupily nutnou techniku a také dále pokračovaly s rekonstrukcemi svého areálu.

Na základě plánu investic, který každoročně schvaluje představenstvo Technických služeb, společnost realizuje nákupy nutného vybavení, techniky nebo i rekonstrukce svého zázemí. V letošním roce schválilo plán investic v přibližné výši 25 milionů korun bez DPH, z toho bylo zhruba 80 procent určeno na obnovu, případně rozšíření vozového parku.

“Ta obnova nahrazuje vozidla, která jsou tady stávájící, ale vzhledem ke svému opotřebení jsou už poruchová, mají vysoké provozní náklady na opravu a podobně. Z těchto investic bych zmínil například pořízení frézy na asfalt, která nahradila starou, a stála přibližně 3 miliony dvě stě tisíc korun. Dále jsme obměnili traktor s příkopovým vžínačem, to byla investice za přibližně dva miliony korun, a dále zmíním výměnu čtyř dodávek za dodávky nové nebo dvou osobních automobilů za nové,” uvedl místopředseda představenstva TS F-M Michal Rylko

Technické služby provedly zároveň také generální opravu plošiny, kdy vyměnily starý podvozek za nový.

“Další byly investice do areálu společnosti, které mají charakter stavební. Tam jsme letos svépomocně realizovali úpravu bývalých nájemních prostor na prostory, kde vznikly šatny a sociální zázemí pro pracovníky. To stálo něco přes tři miliony korun. Poslední z těch investic, která je zhruba do milionu korun, je investice do rozšíření infrastruktury společnosti, což je rozšíření městského kamerového systému, případně městské optické sítě,” sdělil Rylko

Letošní plán investic Technické služby vyčerpaly a v současné době intenzivně pracují na přípravě plánu investic pro příští rok.
Lukáš Pavlásek / Kdo nepláče není Čech

Dnes
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

24.09. 18:30
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 300 Kč/měsíc

Detail

STAKOV, s.r.o., pracoviště Zelinkovice
Frýdek-Místek
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Slezské kamenolomy a.s. - Lom Řeka
Řeka
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků