Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Talent 2018 vypukne ve Frýdku-Místku 11. 10. v Kině P. Bezruče

Město Frýdek-Místek už zanedlouho ovládne finálový večer dalšího ročníku pěvecké soutěže Talent 2018. V kině Petra Bezruče se na pódium postaví několik desítek nadějných zpěváků a zpěvaček v kategorii do patnácti let.

Ve čtvrtek 11. října se ve Frýdku-Místku odehraje v pořadí již 23. ročník pěvecké soutěže Talent v kategorii do 15 let. První ročník této dnes už známé soutěže se uskutečnil v červnu roku 1995 ve velkém sále Národního domu. Z prvotního plánu, kdy byla soutěž vypsána jak pro zpěváky, tak pro instrumentalisty, po nějaké době sešlo a začalo se soutěžit pouze ve zpěvu. Z kapacitních a akustických důvodů se také změnilo místo konání a soutěž se přemístila do sálu Kina Petra Bezruče v Místku, v němž probíhá dodnes.

“23. ročník Talentu proběhne v Kině Petra Bezruče 11. října, takže všechny zvu. Pojďte se podívat na své talenty, kterými jsou děti ze škol, ať z Frýdku-Místku, nebo i okolí. Začínáme ráno v 8:30, kdy proběhne semifinále skupiny A, a v 10:30 semifinále skupiny B. Z obou semifinálových skupin postoupí 16 dětí do večerního finále, které propukne v 18 hodin,” řekl hlavní organizátor soutěže Talent 2018 Radim Houfek.

O tom, kdo se stane vítězem letošního ročníku, rozhodne porota složená ze zkušených hlasových pedagogů uměleckých škol, ale také hudebníků a muzikantů, kteří se těší popularitě zejména u mladší generace. Hosty večera budou dnes již ostřílení profesionálové Milan Cyrus a Ladislav Kokeš, kteří během počítání bodů porotců, pobaví publikum svým krátkým a vtipným vystoupením. A soutěž by se samozřejmě neobešla bez řady zajímavých cen, které jsou pro úspěšné zpěváky a zpěvačky připraveny.

“Jsou to poukazy na nákup elektronického zboží, počítačů, mobilů a tak dále. Vítěz si navíc zazpívá s hvězdami celorepublikového charakteru na adventu, který probíhá ve městě každý prosinec,” slíbil Houfek.

Za dlouhou dobu své existence dokázala soutěž nastartovat kariéru mnoha dnes už známým hudebním hvězdám. Jedna z největších, která vyhrála soutěž Talent v roce 2004, je Ewa Farna. K dalším známým jménům patří třeba Veronika Sobčáková nebo Radek Zicha. Seznam vystupujících a další informace zájemci naleznou na webových stránkách www.talent.f-m.cz.
Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Tři v háji / divadelní představení

05.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 17 000 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

okma service s.r.o.- pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 3 500 do 5 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků