Reklama

Beskydský slavík 2018 ve Frýdku-Místku

Ve Frýdku-Místku proběhl Beskydský slavík. Šlo o pěveckou soutěž pro nadějné mladé talenty. Na finálovém večeru vystoupilo před porotou deset soutěžících. Vítězem se ale mohl stát pouze jeden.

Stáhnout video
Reklama

Nová scéna Vlast ve Frýdku-Místku se stala dějištěm pěvecké soutěže pro nadějné mladé talenty Beskydský slavík 2018.

“Beskydský slavík je soutěž mladých lidí. Myšlenka zrodit pěveckou soutěž přišla už v roce 2011, kdy jsme chtěli vytvořit něco pro mladé lidi. Dát jim možnost a šanci zazpívat si před velkým publikem. Tak se zrodila myšlenka, že bychom mohli udělat pěveckou soutěž,” uvedla předsedkyně poroty Kristýna Krajčová.

V letošním roce se soutěže mohli zúčastnit zpěváci ve věku od 13 do 23 let. Casting probíhal ve Frýdku-Místku a nově také v Ostravě. Z užšího výběru pak desítka nejlepších postoupila do velkého finále.

“Letošní rok se nám vydařil moc dobře. Měli jsme plný sál a děcka byla naprosto úžasná, byly to dech beroucí výkony. Bylo opravdu těžké z těch finalistů vybrat tři vítěze. Myslím si, že vítězové byli opravdu všichni,” pochválila Krajčová.

“Město letos podpořilo pěveckou soutěž Beskydský slavík. Poskytli jsme soutěžícím ceny a prostory. Já osobně jsem se zúčastnil finálového večera a musím říct, že výkony všech účinkujících byly vynikající. Jsem rád, že tady máme spoustu talentů a věřím, že se s nimi potkáme třeba i na Českém slavíkovi. Chci poblahopřát pořadatelům k vysoce profesionálnímu výkonu, který odvedli při organizaci. Opravdu to vypadalo jako taková malá frýdeckomístecká Superstár. Už nyní se těším na příští ročník,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Vítězkou Beskydského slavíka se stala Kateřina Lebedová z Hradce nad Moravicí, druhou příčku obsadila Jana Pospíšilová a třetí místo náleží Emě Marchewkové.


ReklamaHabsburkové na Frýdku / výstava

30.05. 10:00 - 08.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

Když dřevěný princ s drakem bojoval / výstava

13.06. 10:00 - 15.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

Mikuláš Klaudyán: První mapa Čech 1518 / výstava

27.06. 10:00 - 22.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

AMBRA - Trade, s.r.o.
Frýdek-Místek
od 6 700 Kč do 7 000 Kč

Detail

Beskydská stavební, a.s.
Frýdek-Místek
od 27 000 Kč

Detail

Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 3 780 Kč do 4 900 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu