Frýdek-Místek přivítá příchod nového roku ohňostrojem

Občané Frýdku-Místku se mohou i letos těšit na novoroční ohňostroj. Jde o tradiční akci, která proběhne přesně o půlnoci ze Silvestra na Nový rok z areálu Sokolík u řeky Ostravice.

I když se zdá, že je stále dostatek času, konec starého a příchod nového roku se kvapem blíží. A stejně jako v minulých letech ho Frýdek-Místek přivítá tradičním ohňostrojem. Odpálený bude přesně o půlnoci ze Silvestra na Nový rok z areálu Sokolík v parku u řeky Ostravice.

“Každým rokem před půlnocí se tisíce lidí z celého města vydávají k hlavnímu mostu přes řeku Ostravici a do jeho blízkého okolí, aby z něj mohli pozorovat jedinečnou světelnou show na noční obloze a společně si připít a popřát štěstí v novém roce,” řekl primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Po dobu 12 minut budou stovky světelných raket, římských svící a kulových pum vytvářet na obloze různé obrazce.

„Je to tradice, která má jedinečnou a výjimečnou atmosféru s velkým nábojem pozitivních emocí. Doufám, že nebude docházet k vandalismu a ničení majetku a že si konec roku všichni krásně užijeme a ohňostroj bude opět skvělým a nezapomenutelným zážitkem,“ dodal primátor.

Město žádá všechny, kteří se ohňostroje zúčastní, aby respektovali bezpečností okruh pro dopad zbytků vyhořelých částí pyrotechniky a dbali pokynů police k zajištění bezpečnosti a pořádku. Na prostor odpaliště budou dohlížet strážníci městské policie.
Lež / divadelní představení

Dnes 19:00 - 20:59
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

24.11. 17:00 - 22.11. 20:59
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Heda Gablerová: Teorie dospělosti / divadelní představení

04.12. 19:00 - 22.11. 20:59
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.
Frýdek-Místek
od 21 600 Kč do 26 000 Kč

Detail

Tomeček Bau s. r. o.
Frýdek-Místek
od 130 Kč do 160 Kč

Detail

SOLIDSUN s.r.o.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků