Prázdniny ve městě ve F-M nabídly prázdninovou výtvarku

Ve Frýdku-Místku už naplno běží program s názvem Prázdniny ve městě. Nabízí více než padesátku akcí a aktivit pro děti a mládež. My jsme s kamerou navštívili děti ve výtvarné dílně.

Prázdninový výtvarka, tak se jmenovala jedna z akcí, která ve městě proběhla v rámci každoročního letního programu pro děti a mládež Prázdniny ve městě. Jejím dějištěm se stala výtvarná dílna Střediska volného času Klíč.

“Dnes si děti připravily obrázky s motivem sluníčka. A protože sluníčko k prázdninám neodmyslitelně patří, tak i náramek s motivem slunce. Děti přišly na dvě skupiny. Celkem nás navštívila šedesátka malých i velkých a velkou radost nám udělalo i to, že přišla spousta maminek a babiček, které doprovodily své menší ratolesti,” sdělila ředitelka SVČ Klíč Petra Vlkošová.

Anketa, děti: 1. “My jsme tady vyráběli obrázky a náramek. Hodně mě to bavilo.” 2. “Já mám ráda sluníčka a barevné kytky. Vznikne z toho rámeček.” 3. “Udělal jsem si obrázek v rámečku a líbilo se mi to.” 4. “Udělala jsem si takovou vložku do rámečku.” 5. “Přišel jsem tu, protože tady pracuje moje mamka a protože mě to tu baví. Dneska jsme si vyrobili takový obrázek.” 6. “Mě to baví a vyrobila jsem si náramek a rámeček se sluníčkem.”

Prázdninová výtvarka proběhne v prostorách Střediska volného času Klíč ještě v srpnu, a to konkrétně 30. a 31. srpna. Všechny ostatní akce v rámci programu Prázdniny ve městě včetně data a místa konání a dalších informací mohou děti i rodiče kromě hracího plánu najít na stránkách Střediska Volného času Klíč.
4. Ples pro Frýdek-Místek

Dnes
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Jiří Stivín a Collegium Quodlibet / koncert

28.01. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Radek Jaroš: Koruna Himálaje / výstava

03.02. 00:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků