Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Prázdniny ve městě ve F-M nabídly prázdninovou výtvarku

Ve Frýdku-Místku už naplno běží program s názvem Prázdniny ve městě. Nabízí více než padesátku akcí a aktivit pro děti a mládež. My jsme s kamerou navštívili děti ve výtvarné dílně.

Prázdninový výtvarka, tak se jmenovala jedna z akcí, která ve městě proběhla v rámci každoročního letního programu pro děti a mládež Prázdniny ve městě. Jejím dějištěm se stala výtvarná dílna Střediska volného času Klíč.

“Dnes si děti připravily obrázky s motivem sluníčka. A protože sluníčko k prázdninám neodmyslitelně patří, tak i náramek s motivem slunce. Děti přišly na dvě skupiny. Celkem nás navštívila šedesátka malých i velkých a velkou radost nám udělalo i to, že přišla spousta maminek a babiček, které doprovodily své menší ratolesti,” sdělila ředitelka SVČ Klíč Petra Vlkošová.

Anketa, děti: 1. “My jsme tady vyráběli obrázky a náramek. Hodně mě to bavilo.” 2. “Já mám ráda sluníčka a barevné kytky. Vznikne z toho rámeček.” 3. “Udělal jsem si obrázek v rámečku a líbilo se mi to.” 4. “Udělala jsem si takovou vložku do rámečku.” 5. “Přišel jsem tu, protože tady pracuje moje mamka a protože mě to tu baví. Dneska jsme si vyrobili takový obrázek.” 6. “Mě to baví a vyrobila jsem si náramek a rámeček se sluníčkem.”

Prázdninová výtvarka proběhne v prostorách Střediska volného času Klíč ještě v srpnu, a to konkrétně 30. a 31. srpna. Všechny ostatní akce v rámci programu Prázdniny ve městě včetně data a místa konání a dalších informací mohou děti i rodiče kromě hracího plánu najít na stránkách Střediska Volného času Klíč.
Jiří Štědroň | Promenádní koncerty

Dnes
Frýdek-Místek, Altán ve Smetanových sadech, Frýdek - Místek

Kino na výletě 2020 | Přes prsty ZRUŠENO!!!

08.07. 20:15
Frýdek-Místek, Aquapark Olešná

LUCIE Cover Band | Léto v zahradě

10.07. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

123 stavby, s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Michal Raška, tel. 604 700 054, email raska@123stav
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace, pracoviště v rámci Frýdku-Místku
Frýdek-Místek
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

VKUS-BUSTAN s.r.o. - pracoviště Fryčovice
Fryčovice
od 14 100 do 15 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků