Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Prázdniny ve městě ve F-M nabídly prázdninovou výtvarku

Ve Frýdku-Místku už naplno běží program s názvem Prázdniny ve městě. Nabízí více než padesátku akcí a aktivit pro děti a mládež. My jsme s kamerou navštívili děti ve výtvarné dílně.

Prázdninový výtvarka, tak se jmenovala jedna z akcí, která ve městě proběhla v rámci každoročního letního programu pro děti a mládež Prázdniny ve městě. Jejím dějištěm se stala výtvarná dílna Střediska volného času Klíč.

“Dnes si děti připravily obrázky s motivem sluníčka. A protože sluníčko k prázdninám neodmyslitelně patří, tak i náramek s motivem slunce. Děti přišly na dvě skupiny. Celkem nás navštívila šedesátka malých i velkých a velkou radost nám udělalo i to, že přišla spousta maminek a babiček, které doprovodily své menší ratolesti,” sdělila ředitelka SVČ Klíč Petra Vlkošová.

Anketa, děti: 1. “My jsme tady vyráběli obrázky a náramek. Hodně mě to bavilo.” 2. “Já mám ráda sluníčka a barevné kytky. Vznikne z toho rámeček.” 3. “Udělal jsem si obrázek v rámečku a líbilo se mi to.” 4. “Udělala jsem si takovou vložku do rámečku.” 5. “Přišel jsem tu, protože tady pracuje moje mamka a protože mě to tu baví. Dneska jsme si vyrobili takový obrázek.” 6. “Mě to baví a vyrobila jsem si náramek a rámeček se sluníčkem.”

Prázdninová výtvarka proběhne v prostorách Střediska volného času Klíč ještě v srpnu, a to konkrétně 30. a 31. srpna. Všechny ostatní akce v rámci programu Prázdniny ve městě včetně data a místa konání a dalších informací mohou děti i rodiče kromě hracího plánu najít na stránkách Střediska Volného času Klíč.
Gulliverovy cesty / představení absolventů divadelní školy

04.04. 17:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Farana Piano Duo/ Komorní koncerty​

14.04. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Transky, body, vteřiny / představení Divadla P. Bezruče Ostrava

15.04. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Statutární město Frýdek-Místek - Odbor školství, kultury, mládeže a tělovýchovy
Frýdek-Místek
od 30 930 do 43 600 Kč/měsíc

Detail

NOVOGEAR, spol. s r.o.*
Frýdek-Místek
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace, pracoviště v rámci Frýdku-Místku
Frýdek-Místek
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků