Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Školní potřeby pro sociálně slabší za symbolické ceny, charitativní obchůdky ADRA rozšířily sortiment

Návštěvníci charitativního obchůdku Dobrovolnického centra ADRA ve Frýdku-Místku v něm nově naleznou i školní potřeby. Aktovky, penály a další věci nabízí sociálně slabším za symbolické ceny. Lidé také mohou do obchůdků sami přinášet nepotřebné školní potřeby.

Dobrovolnické centrum ADRA přišlo na začátku školního roku s novinkou. V Charitativním obchůdku na Radniční ulici udělalo menší reorganizaci a zřídilo zde sekci „Pro školáky“.

“Charitativní obchůdky mají mnoho způsobů využití. Jsme tady pro občany a jednou z možností, jak charitativní obchůdek využívat, je pomáhat žákům, kteří nastoupí do základní školy. Rozhodli jsme se proto, že ten sortiment rozšíříme,” řekl vedoucí Dobrovolnického centra ADRA Stanislav Staněk.

Rodiče v nové sekci najdou takřka vše, co bude jejich dítě ve škole potřebovat.

“Nabízíme školní potřeby nebo aktovky. Chceme pomáhat s citem, ale také s rozumem, proto tyto věci nerozdáváme, ale prodáváme je za symbolickou cenu. Výtěžek z prodeje je na podporu všech našich programů. Je to pilotní projekt, chceme vyzkoušet, jaká bude odezva. Rádi bychom to rozšířili do všech našich obchůdků,” uvedla Leona Sroková, která v Dobrovolnickém centru ADRA vykonává funkci PR a Fundraising.

Podpořit sbírku školních potřeb, ale hlavně děti ze sociálně slabších rodin, můžete i vy. Stačí, když školní pomůcky, ať už použité či nové, donesete do jednoho z charitativních obchůdků ADRY. 
RenoFarma Beskyd, a.s. - pracoviště kravín Skalice
Frýdek-Místek
od 120 Kč/hod.

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 778 Kč/měsíc

Detail

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 19 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků