Baseballisté BK Klasik F-M vyhráli 1. ligu. Za skvělou reprezentaci jim osobně poděkovalo vedení města

Frýdeckomístecký magistrát přijal baseballisty Baseballového klubu Klasik. Po jejich nedávném veleúspěchu, kdy se jim podařilo vyhrát první ligu, borcům vedení města osobně poděkovalo za skvělou reprezentaci.

Baseballistům BK Klasik Frýdek-Místek se poprvé v historii klubu podařilo vyhrát druhou nejvyšší baseballovou soutěž. Za skvělou reprezentaci města je na magistrátu přijalo jeho vedení, které jim za veleúspěšné ukončení sezóny poděkovalo.

“Jsem velmi rád, že jsem u nás na magistrátu mohl přivítat a pogratulovat historicky nejúspěšnějšímu baseballovému týmu, který kdy ve Frýdku-Místku hrál. Věřím, že je to i díky přispění města, které v minulosti vytvořilo klubu kvalitní zázemí, kterým se mohou naši baseballisté chlubit po celé republice. Věřím, že pokud by se do budoucna naskytla dobrá konstelace, že se náš tým popere i o postup do nejvyšší soutěže,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Rozhodnout o tom, kdo letos skončí na prvním místě 1. baseballové ligy musel až pátý finálový zápas, který se uskutečnil na hřišti Ash Field v Jablonci. Do zápasu mnohem lépe vstoupili hosté z Frýdku-Místku, kteří dokázali v prvních třech směnách stáhnout 8 doběhů. Navíc se baseballisté Klasiku mohli spolehnout na celý lineup, protože si úspěšný odpal připsalo 8 z devíti hráčů na pálce. A alespoň jeden stažený bod zaznamenalo hned šest baseballistů z Frýdku-Místku.

“Pro mě je ten úspěch neuvěřitelný, protože jsem ve Frýdku-Místu začínal před 22 lety, některé kluky jsem trénoval ve 14 či v 16 ještě jako student, teď jsme se setkali po letech jako muži a po x letech snažení se to konečně podařilo,” řekl hrající trenér Martin Drong.

“Je neuvěřitelné, že se nám po nějakých 26 letech podařilo dotáhnout to úsilí až do zdárného konce. Pozvání je pěkné, jsme rádi, víme, že nás podporují, že nám poskytli špičkové zázemí,” sdělil trenér a člen výkonného výboru BK Klasik F-M Jan Maštalíř.

Do budoucna chce klub udržet stávající výkonnost a také by rád více zvelebil svůj areál, aby se zejména diváci cítili ještě komfortněji. 
Hals zu kurz / divadelní inscenace

15.11. 19:00 - 13.11. 20:17
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Moc Bezmocných / inscenace ve veřejném prostoru

16.11. 18:30 - 13.11. 20:17
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Dopisy Olze / korespondence V. Havla čtená V. Záwadskou

18.11. 19:00 - 13.11. 20:17
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.
Frýdek-Místek
od 21 600 Kč do 26 000 Kč

Detail

Tomeček Bau s. r. o.
Frýdek-Místek
od 130 Kč do 160 Kč

Detail

SOLIDSUN s.r.o.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků