Základní škola ve Skalici dostala nové oplocení za více než 400 tisíc korun

V roce 2019 proběhla na základních školách ve městě opět řada rekonstrukcí. Některé byly zásadní, jiné se týkaly drobnějších oprav. Práce proběhly na sklonku roku i ve Skalici, kde tamní základní a mateřská škola dostala nové oplocení.

Technické služby mají za sebou jednu z posledních zakázek pro odbor školství, kultury, mládeže a tělovýchovy magistrátu. Jednalo se o opravu oplocení před Základní a mateřskou školou ve Skalici. 

“Práce spočívají ve vyčištění a opravě betonové podezdívky oplocení, odstranění odpadávající podezdívky, jejím novém vyzdění, překrytím krycích podložek, dále se tam realizují nové sloupky, opravují se rámy, které se zhruba z jedné poloviny přeplétají, nastává tam nová povrchová úprava, takže i barevný odstín je trošku jiný, a v poslední fázi jsme realizovali i novou vstupní bránu, kde se betonovaly jak sloupky, tak jsme v našich podmínkách vyráběli i samotnou bránu,” popsal předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Opravu oplocení prováděli zaměstnanci Technických služeb zhruba jeden měsíc.

“Jsem rád, že se v letošním roce našly finance a povedlo se uskutečnit opravu plotu u Základní a mateřské školy ve Skalici, kde jsme se snažili klást důraz na to, aby plot nenarušil architektonický ráz samotné budovy. Chtěl bych poděkovat pracovníkům TS a vedení školy za odvedenou práci. V tomto roce se jednalo o poslední investiční akci realizovanou u námi zřizovaných školských zařízení,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Celkové náklady na opravu oplocení před Základní a mateřskou školou ve Skalici činily 430 tisíc korun bez DPH.
Jiří Stivín a Collegium Quodlibet / koncert

Dnes
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Radek Jaroš: Koruna Himálaje / výstava

03.02. 00:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Pankrác 45 / představení Švandova divadla

03.02. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků