Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Základní škola ve Skalici dostala nové oplocení za více než 400 tisíc korun

V roce 2019 proběhla na základních školách ve městě opět řada rekonstrukcí. Některé byly zásadní, jiné se týkaly drobnějších oprav. Práce proběhly na sklonku roku i ve Skalici, kde tamní základní a mateřská škola dostala nové oplocení.

Technické služby mají za sebou jednu z posledních zakázek pro odbor školství, kultury, mládeže a tělovýchovy magistrátu. Jednalo se o opravu oplocení před Základní a mateřskou školou ve Skalici. 

“Práce spočívají ve vyčištění a opravě betonové podezdívky oplocení, odstranění odpadávající podezdívky, jejím novém vyzdění, překrytím krycích podložek, dále se tam realizují nové sloupky, opravují se rámy, které se zhruba z jedné poloviny přeplétají, nastává tam nová povrchová úprava, takže i barevný odstín je trošku jiný, a v poslední fázi jsme realizovali i novou vstupní bránu, kde se betonovaly jak sloupky, tak jsme v našich podmínkách vyráběli i samotnou bránu,” popsal předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Opravu oplocení prováděli zaměstnanci Technických služeb zhruba jeden měsíc.

“Jsem rád, že se v letošním roce našly finance a povedlo se uskutečnit opravu plotu u Základní a mateřské školy ve Skalici, kde jsme se snažili klást důraz na to, aby plot nenarušil architektonický ráz samotné budovy. Chtěl bych poděkovat pracovníkům TS a vedení školy za odvedenou práci. V tomto roce se jednalo o poslední investiční akci realizovanou u námi zřizovaných školských zařízení,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Celkové náklady na opravu oplocení před Základní a mateřskou školou ve Skalici činily 430 tisíc korun bez DPH.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků