Aktualizujte si žádosti o byt v domech zvl. určení ve F-M, a to nejpozději do 30. března

Žadatelé, kteří si podali žádost o byt v režimu sociálního bydlení pro seniory, si musí své žádosti aktualizovat. Čas mají do 30. března.

Město vyzývá všechny žadatele, kteří mají podanou žádost o přidělení bytu v režimu  sociálního bydlení pro seniory, aby své žádosti nejpozději do 30. března aktualizovali. Jde o byty pro seniory v domech na ulici Sadová, 17. listopadu, Zámecká a na Aleji.

“V domech zvláštního určení, které nabízejí seniorům byty v režimu sociálního bydlení, kdysi se jim říkalo domy s pečovatelskou službou, máme 340 bytů. V minulém roce jsme vedli v evidenci zhruba 140 žádostí o přidělení bytů v těchto domech. Podmínkou pro podání žádosti je věk nad 65 let, trvalý pobyt na území města a bezdlužnost vůči městu. V rámci posuzování žádostí nezáleží ani tak na tom, jak dlouho má žadatel žádost podanou, ale na jeho aktuální bytové, příjmové a sociální situaci,” uvedla mluvčí Magistrátu Frýdku-Mísktu Jana Matějíková.

Žadatel musí k aktualizaci doložit aktuální potvrzení o výši příjmu (popřípadě o přiznání příspěvku nebo doplatku na bydlení) a doklad o nájemním, podnájemním, vlastnickém nebo jiném právním vztahu prokazující jeho bytovou situaci.

“Aktualizace žádostí vyřizuje odbor sociálních služeb, který sídlí v budově magistrátu na ulici Radniční ve Frýdku. Úředníci jsou lidem k dispozici v úřední dny, tedy v pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin a ve čtvrtek od 13 do 15 hodin,” dodala Matějíková.

Toto upozornění se netýká žadatelů, kteří mají podanou žádost o přidělení bytu v Penzionu pro seniory v Lískovecké ulici. Ti budou své žádosti aktualizovat v říjnu až listopadu tohoto roku.
Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

V síti / projekce filmu a diskuze s protagonistkou Terezou Těžkou

09.03. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Obec Baška - pracoviště
Baška
od 20 260 do 31 240 Kč/měsíc

Detail

KOVO&DOP s.r.o.
Jablunkov
od 17 800 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků