Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktualizujte si žádosti o byt v domech zvl. určení ve F-M, a to nejpozději do 30. března

Žadatelé, kteří si podali žádost o byt v režimu sociálního bydlení pro seniory, si musí své žádosti aktualizovat. Čas mají do 30. března.

Město vyzývá všechny žadatele, kteří mají podanou žádost o přidělení bytu v režimu  sociálního bydlení pro seniory, aby své žádosti nejpozději do 30. března aktualizovali. Jde o byty pro seniory v domech na ulici Sadová, 17. listopadu, Zámecká a na Aleji.

“V domech zvláštního určení, které nabízejí seniorům byty v režimu sociálního bydlení, kdysi se jim říkalo domy s pečovatelskou službou, máme 340 bytů. V minulém roce jsme vedli v evidenci zhruba 140 žádostí o přidělení bytů v těchto domech. Podmínkou pro podání žádosti je věk nad 65 let, trvalý pobyt na území města a bezdlužnost vůči městu. V rámci posuzování žádostí nezáleží ani tak na tom, jak dlouho má žadatel žádost podanou, ale na jeho aktuální bytové, příjmové a sociální situaci,” uvedla mluvčí Magistrátu Frýdku-Mísktu Jana Matějíková.

Žadatel musí k aktualizaci doložit aktuální potvrzení o výši příjmu (popřípadě o přiznání příspěvku nebo doplatku na bydlení) a doklad o nájemním, podnájemním, vlastnickém nebo jiném právním vztahu prokazující jeho bytovou situaci.

“Aktualizace žádostí vyřizuje odbor sociálních služeb, který sídlí v budově magistrátu na ulici Radniční ve Frýdku. Úředníci jsou lidem k dispozici v úřední dny, tedy v pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin a ve čtvrtek od 13 do 15 hodin,” dodala Matějíková.

Toto upozornění se netýká žadatelů, kteří mají podanou žádost o přidělení bytu v Penzionu pro seniory v Lískovecké ulici. Ti budou své žádosti aktualizovat v říjnu až listopadu tohoto roku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyIng. Petr Bobek - pracov. Horní Tošanovice
Horní Tošanovice
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Hrtus & Partner s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 100 Kč/hod.

Detail

MINISTERSTVO VNITRA - Ředitelství služby cizinecké policie
Frýdek-Místek
od 25 720 Kč/měsíc

Detail