Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Prodáváte tradiční velikonoční zboží? Frýdek-Místek hledá prodejce do Velikonočního městečka

Kvapem se blíží Velikonoce a ve městě se svátky opět ponesou v duchu Velikonočního městečka. To nabídne širokou škálu produktů a zboží i bohatý kulturní program. V současné době město hledá prodejce pro velikonoční trhy.

Město ve spolupráci se společností KulturaFM připravuje Velikonoční městečko, které se ponese v duchu tradičních velikonočních trhů, na nichž si lidé budou moci zakoupit tematicky laděné zboží, ale i další produkty. V této chvíli proto město hledá prodejce do stánků.

“Zájemci z řad prodejců, kteří by na trzích chtěli prodávat na náměstí Svobody prodávat, se mohou už teď hlásit, a to u naší příspěvkové organizaci KulturaFM. velikonoční městečko bude na náměstí do 9. do 11. dubna. Vítání budou prodejci jak občerstvení, tak tradičního velikonočního zboží, kraslic, pomlázek, perníčků, proutěných výrobků, květinových dekorací a podobně,” uvedla mluvčí Magistrátu Frýdku-Místku Jana Matějíková

Vedle možnosti nakoupit si zajímavé produkty a zboží, ale také si pochutnat na dobrém jídle a lahodném pití, se mohou návštěvníci Velikonočního městečka těšit také na bohatý doprovodný program.

“Na pódiu Velikonočního městečka se budou střídat folklorní soubory, folkové skupiny a zazní také historická hudba. Vystoupí celá plejáda různých umělců různých žánrů hlavně z okolí Frýdku-Místku. Například hned v úvodu Velikonočního městečka ve čtvrtek nás navštíví Pavel Dobeš, potom zazní pašije v podání Scholy Frýdek. Nebude chybět soubor Ostravička, bude cimbálovka Bača a další. Vystoupí i Tomáš Kočko a orchestr,” uvedla za marketingové oddělení KulturyFM Lenka Vašková.

Pestrý program počítá samozřejmě také s dětmi.

“Pro děti bude připraven program v podobě dětských představení. Nebudou chybět dílničky, ve kterých si budou moci vyrobit dekorace a dárečky,” Lenka Vašková.

Další důležité informace a kontakty pro prodejce ve Velikonočním městečku jsou k dispozici na stránkách KulturyFM.
Handicap-chráněná dílna s.r.o. - Třinec
Třinec
od 3 800 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracoviště Chlebovice
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 778 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků