Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Občané F-M mohou opět odkládat odpad do sběrných dvorů, Frýdecká skládka otevřela

Sběrné dvory ve Frýdku-Místku se opět otevřely veřejnosti. Běžný provoz zahájila také skládka komunálního odpadu v Panských Nových Dvorech a kompostárna v Bruzovicích.

Od 6. dubna jsou ve Frýdku-Místku opět v plném provozu sběrné dvory, a to na Slezské a na Colloloukách. Zavřený zatím stále zůstává sběrný dvůr pod estakádou.

“Tyto dva sběrné dvory budou sloužit občanům města, aby opět mohli ukládat odpady, protože tím, že bude hezké počasí, lidé se budou chtít zbavit nepotřebných věcí a nám to pomůže v tom, že se odpady nebudou hromadit u popelnic, což nám usnadní práci,” uvedl předseda představenstva Frýdecké skládky Richard Blahut.

„Vycházíme tak vstříc občanům města, kteří nás žádali o znovuotevření sběrných dvorů, do kterých mohou zdarma odložit starý a nepotřebný nábytek. Zároveň tak chceme zabránit tomu, aby se tento odpad hromadil u kontejnerů, což je zejména v této době nežádoucí,“ řekl primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Otevřena je také skládka a kompostárna v Panských Nových Dvorech, kde si lidé opět mohou koupit zeminový substrát a kompost, a také kompostárna v Bruzovicích, která nabízí stejně jako v minulosti pouze kompost. Návštěvníci ale zde i na sběrných dvorech musí počítat s omezením.

„Chci upozornit, že jsou v zařízeních zpřísněné podmínky pro vstup. Jsou tam cedule, aby lidé vstupovali do areálů jednotlivě a neshlukovali se,“ doplnil Blahut.

Provozní doba sběrných dvorů, skládky a kompostáren zůstává zachována. Bližší informace zájemci najdou na webu frýdecké skládky.
Letní setkání s Jaroslavem Duškem

26.08. 15:00
Frýdlant nad Ostravicí, Kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

GLANC FACILITY s.r.o. - pracov. Vendryně
Vendryně
od 90 Kč/hod.

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 3 500 do 5 500 Kč/měsíc

Detail

GLANC FACILITY s.r.o. - pracov. Vendryně
Vendryně
od 90 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků