Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Občané F-M mohou opět odkládat odpad do sběrných dvorů, Frýdecká skládka otevřela

Sběrné dvory ve Frýdku-Místku se opět otevřely veřejnosti. Běžný provoz zahájila také skládka komunálního odpadu v Panských Nových Dvorech a kompostárna v Bruzovicích.

Od 6. dubna jsou ve Frýdku-Místku opět v plném provozu sběrné dvory, a to na Slezské a na Colloloukách. Zavřený zatím stále zůstává sběrný dvůr pod estakádou.

“Tyto dva sběrné dvory budou sloužit občanům města, aby opět mohli ukládat odpady, protože tím, že bude hezké počasí, lidé se budou chtít zbavit nepotřebných věcí a nám to pomůže v tom, že se odpady nebudou hromadit u popelnic, což nám usnadní práci,” uvedl předseda představenstva Frýdecké skládky Richard Blahut.

„Vycházíme tak vstříc občanům města, kteří nás žádali o znovuotevření sběrných dvorů, do kterých mohou zdarma odložit starý a nepotřebný nábytek. Zároveň tak chceme zabránit tomu, aby se tento odpad hromadil u kontejnerů, což je zejména v této době nežádoucí,“ řekl primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Otevřena je také skládka a kompostárna v Panských Nových Dvorech, kde si lidé opět mohou koupit zeminový substrát a kompost, a také kompostárna v Bruzovicích, která nabízí stejně jako v minulosti pouze kompost. Návštěvníci ale zde i na sběrných dvorech musí počítat s omezením.

„Chci upozornit, že jsou v zařízeních zpřísněné podmínky pro vstup. Jsou tam cedule, aby lidé vstupovali do areálů jednotlivě a neshlukovali se,“ doplnil Blahut.

Provozní doba sběrných dvorů, skládky a kompostáren zůstává zachována. Bližší informace zájemci najdou na webu frýdecké skládky.
The Yellow Socks / koncert + on-line koncert

09.06. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Dead Hornet/Fell on Mad Days / koncert + on-line koncert

13.06. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Kaczi / koncert + on-line koncert

16.06. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 17 000 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 100 Kč/měsíc

Detail

STRAZAR PELLET s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 20 000 do 26 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků