Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdku-Místku naplno jedou opravy cest a chodníků

Ve Frýdku-Místku běží opravy cest a chodníků. Zaměstnanci technických služeb se pustili do rekonstrukcí ploch před domy v ulicích Anenská, Klicperova a Třanovského. Zároveň opravují výtluky a síťové trhliny na silnicích.

Technické služby Frýdku-Místku ani v těchto dnech nezahálejí a naplno se pustily do oprav zpevněných ploch před domy ve vytipovaných ulicích.

“Jedna je před domem na ulici Anenská, kde na původní zpevněnou plochu před garážemi a vchody do obytného bloku byla vybudovaná plocha nová, včetně pojezdů na ji a na přilehlý podélný chodník, s tím, že tam vznikne celkem 14 nových stání plus 2 nová parkovací místa pro zdravotně postižené. Druhá zakázka se týká opravy komunikace a přilehlého chodníku na ulici Klicperova ve Frýdku,” sdělil předseda představenstva TS F-M Jaromír Kohut.

Zároveň se začíná s opravami silnic a chodníků.

“Technické služby prošly město po zimě, aby přehodnotily plán oprav, zda někde nedošlo k nenadálému zhoršení povrchu, a předložily to městu. V tuto chvíli teď připravujeme opravy silnic. Zatím se dělaly výtluky, větší opravy teprve chystáme. Stejné je to i u chodníků,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Karel Deutscher.

Rekonstrukcí prošly také zpěvné plochy před MŠ Naděje na ulici K Hájku a školkou na ulici Olbrachtova.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy