Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zápisy do školek budou ve F-M bez dětí i rodičů, startují 2. května

Od 2. do 16. května startují zápisy dětí do mateřských škol. Ve Frýdku-Místku upřednostňují podání žádosti o přijetí elektronicky. Ve výjimečných případech to ale půjde i osobně. Některé školky využijí pro příjem žádostí své poštovní schránky.

Počínaje druhým květnem vypuknou ve Frýdku-Místku zápisy dětí do mateřských škol. Stejně jako u zápisu předškoláků do prvních tříd budou probíhat bez účasti dětí i rodičů, a to prostřednictvím žádosti o přijetí do mateřské školy.

“Mateřské školy zřizované městem budou přijímat žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání v termínu od 2. 5. do 16. 5. Školy upřednostňují podání žádosti on-line - prostřednictvím datové schránky nebo e-mailu. Zákonným zástupcům, kteří nemají možnost podat žádost o zápis dítěte on-line, nabízejí po telefonické domluvě i osobní podání žádosti,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Detailní informace k zápisu včetně formulářů mají mateřské školy na svých webových stránkách.

“Co se týče naší MŠ Pohádka, budou mít zákonní zástupci možnost stáhnout si formulář z našich webových stránek, ale pokud tuto možnost nemají, mohou si jej vyzvednout i ze složek, které visí na našich plotech u MŠ. Kromě přihlášky musí rodiče dodat čestné prohlášení, že dítě bylo řádně očkováno, kopiii rodného listu a očkovacího průkazu,” uvedla ředitelka MŠ Pohádka Soňa Bystroňová.

Mateřská škola Pohádka nabízí rodičům ještě další možnost odevzdání přihlášky, a to vhozením všech náležitostí v zapečetěné obálce do schránky, která visí na plotě školky.
The Yellow Socks / koncert + on-line koncert

09.06. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Dead Hornet/Fell on Mad Days / koncert + on-line koncert

13.06. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Kaczi / koncert + on-line koncert

16.06. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

STRAZAR PELLET s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 20 000 do 26 000 Kč/měsíc

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace, pracoviště v rámci Frýdku-Místku
Frýdek-Místek
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků