Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič nákladního auta měl úmyslně natlačit Ford před sebou do kruhového objezdu ve Frýdku-Místku

Policie hledá svědky nepochopitelného incidentu ve Frýdku-Místku. Řidič nákladního auta tam měl v úterý odpoledne natlačit řidičku osobního auta Ford do kruhového objezdu. Poté z místa v klidu odjel. Škoda na poškozeném autě byla vyčíslena na 30 tisíc korun.

Událost se odehrála v úterý 11. srpna kolem 17:30 na ulici Příborská ve směru od supermarketu na kruhový objezd.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Dle sdělení řidičky osobního vozidla Ford Mondeo měl řidič nákladního vozidla několikrát narazit do zadní části Fordu, čímž ji měl opakovaně posouvat směrem do kruhového objezdu. Následně po tom, co řidička stojící před ním se plynule zařadila mezi vozidla jedoucí po kruhovém objezdu, měl z místa události odjet."

Škoda na poškozeném vozidle byla vyčíslena na 30 tisíc korun. Policie teď prosí svědky o pomoc při pátrání. Řidič náklaďáku bude mít totiž co vysvětlovat.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Žádáme případné svědky, taktéž řidiče projíždějících osobních motorových vozidel, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace, především k průběhu této události, aby se obrátili na obvodní oddělení Frýdek-Místek, a to na telefonní číslo 974 732 679, 974 732 651, na kteroukoliv policejní služebnu či na linku 158."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy