Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zbytečná tragédie! Opilý řidič boural, ujel od nehody a poté srazil chodce, který následně zemřel

Tragédii způsobil ve Frýdku-Místku opilý řidič (ročník 1963), který v pátek v nočních hodinách na tamní ulici Ostravská srazil chodce poté, co ujížděl od dopravní nehody. Chodec na následky svých zranění zemřel.

Kriminalisté řeší veškeré okolnosti tragické události, která se stala v pátek 25. září. Opilý řidič způsobil dopravní nehodu, při které na benzinové stanici narazil do zaparkovaného osobního auta. Místo toho, aby na místě setrval, začal ujíždět, bohužel s tragickými následky.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Řidič s vozidlem Škoda Octavia dále pokračoval ve své jízdě směrem k ulici Ostravské, kde na přechodu pro chodce měl srazit zde přecházejícího muže (ročník 1992). Sraženému muži byla na místě svědky této události poskytnuta okamžitá první pomoc a byla přivolána rychlá záchranná služba. Bohužel po několika hodinách od doby tragické nehody na následky svých zranění zemřel."

Podezřelého zadržela policie, při testu na alkohol nadýchal více než 1,6 promile, poté byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici. Případ vyšetřují policisté, kteří vyslýchají také svědky události a shromažďují další důkazy.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy