Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vedení Frýdku-Místku navštívilo světového výrobce dortů, představil nové návštěvnické centrum

Gevorg Avetisyan, majitel světové firmy na výrobu dortů pozval zástupce vedení Frýdku-Místku na prohlídku nového návštěvnického centra. Potvrdil, že jeho firma, která zaměstnává stovky lidí tuto nelehkou dobu zvládá, nastínil plány do budoucna a zároveň požádal vedení města o pomoc v otázce názoru na válku v jeho rodné zemi, Arménii.

Příjemně překvapení byli zástupci vedení Frýdku-Místku z návštěvy světového výrobce dortů, který se před lety usídlil ve městě a postupně dal práci několika stovkám lidí. Nyní totiž delegaci z magistrátu představil úplně nové návštěvnické centrum.

Gevorg Avetisyan, majitel Marlenky: "My takový malý akt nachystali, poprvé celému našemu vedení města jsme chtěli ukázat naše nové návštěvnické centrum, které už za chvíli bude fungovat, které ještě více bude přijímat turisty, ze strany, kterých je velký zájem. Staré centrum už nám nestačí. Chceme být více komfortní, mít to ve stylovém interiéru, aby to vypadalo jako v medovém království člověka."
Michal Pobucký, primátor Frýdku-Místku: "Marlenka je společnost, která proslavuje Frýdek-Místek nejenom v České republice, po Evropě, ale i po celém světě. Vyváží značku města Frýdku-Místku a díky tomu jsme i známí za hranicemi. Proto se snažíme v Marlenkou spolupracovat a dneska jsme se byli podívat na její novou prodejnu a novou kavárnu, kterou Marlenka nám představila."

Majitel podniku ujistil, že jeho firma současný rok, který je pro řadu podnikatelů kritický, zatím zvládá bez výrazných potíží, sice jí klesl obrat, ale na provozu se to nijak nepodepsalo.

Karel Deutscher, náměstek primátora Frýdku-Místku: "To je v podstatě dobrá zpráva, protože v tomto čase se nejvíce obáváme, že by firmy byly třeba na padesáti procentech svého výkonu, což by mělo vliv na zaměstnance, takže odtud přicházejí dobré zprávy, že nehrozí zatím nějaké propouštění, takže to je pro nás dobrá zpráva a zároveň firma Marlenka rozšiřuje svoje služby pro veřejnost, zvětšuje návštěvnické centrum, připravuje franšízy po celé republice a potom do Evropy a do světa, takže to si myslím, že jsou pro Frýdek-Místek dobré zprávy."

Během diskuze požádal majitel podniku vedení města o pomoc s problémem, který daleko přesahuje hranice města, a dokonce i státu.

Gevorg Avetisyan, majitel Marlenky: "Důležitý věc, co já chtěl otevřít. Víte, teď se dočasně zastavila strašná válka mezi Arménií a Ázerbájdžánem, Tureckem i Islámským státem, kdy bylo 2,5 milionu Arménů napadnuto státy o sto milionech teroristů."
Michal Pobucký, primátor Frýdku-Místku: "Protože pan Avetisyan, majitel Marlenky je z Arémie, tak ho velmi trápí situaci mezi Arménií a Ázerbajdžánem a vyzval radu města, aby se tím zabývala a případně k tomu dala nějaké stanovisko po vzoru jiných měst, případně jiných států."
Gevorg Avetisyan, majitel Marlenky: "Krvavá válka trvala 45 dní, dočasně je teď zastavena a Arménský národ vidí jedinou záchranu v tom, aby celý svět uznal nezávislost Náhorního Karabachu. A já tady dneska i v tom úvodu udělal tu akci, jestli naše město taky možná odsoudilo poprvé tu agresi a podruhé, jestli mohou také uznat Náhorní Karabach jako nezávislý."

Vedení města minimálně přislíbilo, že zkusí prověřit, za jakých okolností by se touto otázkou mohlo zaobírat a případně k tomuto zahraničnímu tématu vydat nějaké stanovisko.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků