Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdku-Místku zjišťovali, jak jsou lidé spokojeni s prací technických služeb

Od úklidu přes údržbu zeleně až po vánoční výzdobu. Velký soubor otázek si letos připravily Technické služby pro zhruba pět stovek dotázaných ve Frýdku-Místku. Zjišťovaly totiž spokojenost veřejnosti s jejich prací. Respondenti byli ze čtyř věkových kategorií a výsledky budou známy na konci srpna.

Ráno vyšly do ulic Frýdku-Místku a až do odpoledních hodin zpovídaly náhodné kolemjdoucí. Dvě studentky takto týden zjišťovaly, jak jsou lidé ve městě spokojeni s prací Technických služeb.

Anketa: 1.) "Já myslím, že jsem hodnotil objektivně a dobře." 2.) "Průzkum probíhal rychle, příjemně. Slečny se snažily a odpovídal jsem popravdě. Snažil jsem se odpovídat na to, s čím mám opravdu zkušenosti. Z toho, co jsem tady ve Frýdku léta zažil, během toho, když jsem tady žil." 3.) "Jo, bylo to v pohodě a průzkum byl fajn." 4.) "Jsem rád, že to tady proběhlo, protože se takto můžeme dozvědět co se lidem nelíbí a mělo by to probíhat častěji."
Adéla Dunatová, průzkum spokojenosti: "Vždycky přijdeme za lidmi, jestli se chtějí zúčastnit. Pokud ne, tak většinou odejdou a většina lidí má zájem. Když jim řekneme, o co se jedná."
Julie Pompová, průzkum spokojenosti: "Dneska jsme začaly od osmi, takže už asi tři hodiny tady chodíme. Zvládneme za den kolem 30, dohromady 60 lidí. Podle toho kolik zrovna chodí lidí do práce a jak jsou ochotní a jaký je den."

Průzkum se dělá dlouhodobě už řadu let, pouze v loňském roce se kvůli pandemii neuspořádal.

Adéla Dunatová, průzkum spokojenosti: "Ptáme se na veřejné osvětlení, nasvětlení přechodů, vánoční výzdobu, stav autobusových zastávek, dětských hřišť, laviček, čistota veřejných WC a zeleň. Jestli ví, že Technické služby jsou partneři různých akcí. Většinou jsou lidé spokojení."
Anketa: 2.) "Konkrétně určitě osvětlení vánoční a údržba zeleně. Ta je myslím ve Frýdku dlouhodobě na velmi kvalitní úrovni." 3.) "Spíš jsem souhlasil a pozitivně."
Adéla Dunatová, průzkum spokojenosti: "Většinou ta zeleň se nejvíce líbí a vánoční výzdoba se líbí."
Jaromír Kohut, ředitel TS F-M: "Letos máme novou otázku směřovanou do oblasti reklamy. Zda vnímají značku společnosti TS a. s. na území města, případně v kterých oblastech naší propagace."

Oslovena bývá přibližně zhruba necelá pětistovka lidí a cílem je, aby byl stejný počet mužů u žen. Anketa je také zaměřena na čtyři věkové kategorie.

Jaromír Kohut, ředitel TS F-M: "Výsledky budou zpracovány do konce měsíce srpna. A budou tak, jak v každém roce, zaslány na vedení města jednotlivým vedoucím odborů k případné realizaci, zapracování do plánu na příští rok do rozpočtu. Věci, které se dají odstranit prakticky ihned, tak se budeme snažit na ně reagovat."

Jakmile budou výsledky ankety spokojenosti hotové, přineseme o tom další zpravodajskou reportáž.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy