Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie hledá bruslaře, který se srazil s osmiletým chlapcem na koloběžce na Olešné

Osmiletý chlapec na koloběžce zřejmě zkřížil cestu bruslaři na cyklostezce u Aquaparku Olešná. Bruslař se s dítětem srazil a následně se dítěti i jeho matce omluvil a pokračoval ve své jízdě. Jenže chlapec nakonec skončil v nemocnici a musel na operaci. Policie teď bruslaře hledá.

Dopravní policisté z Frýdku-Místu žádají veřejnost o pomoc při řešení složité události na cyklostezce u Aquaparku Olešná. Ve čtvrtek 23. září kolem 17:45 se tam srazil bruslař a dítě na koloběžce.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Dle dostupných informací měl bruslař jet po stezce a naproti němu šla žena se svými dětmi, které byly na koloběžce. Jedno z dětí (chlapec 8 let) zřejmě zkřížilo cestu bruslaři, čímž mezi nimi došlo ke srážce."

Bruslař se sice ženě i dítěti omluvil, ale následně z místa odjel. Vzápětí se zjistili, že chlapec se vážně zranil a musel do nemocnice na operaci.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Policisté prověřují tento skutek a žádají svědky, kteří se v danou dobu nacházeli na uvedeném místě a samotný děj střetu tak mohli vidět, aby se obrátili na linku 158. Také žádáme samotného bruslaře, aby se přihlásil na jakoukoliv policejní služebnu nebo zavolal na linku 158. Za poskytnuté informace předem děkujeme."

Policie potřebuje v takových případech výpovědi všech účastníků nehody a také svědků, aby se mohla určit míra zavinění.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy