Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kulturní dům ve Skalici u Frýdku-Místku dostal nové ozvučení

Kulturní dům ve Skalici u Frýdku-Místku dostal nové moderní ozvučení. Má dostatečný výkon a pokryje všechny typy společenských akcí. Od přednášek až po hudební zábavu. Zajistit aparaturu pomohlo město Frýdek-Místek a investice vyšla do 100 tisíce korun.

Čtyři kvalitní reproduktory rozmístěné do dvou sálů a k nim subwoofer. Velmi výkonná zvuková aparatura, za kterou by se nemuseli stydět leckteří pořadatelé kulturních akcí. Teď už dělá radost také v Kulturním domě ve Skalici u Frýdku-Místku.

Petr Volný, audiotechnik: "My jsme to vybrali, pověsili, nastavili. Protože už neděláme to poprvé. Takže máme nějaké zkušenosti. Je to vždycky kus od kusu, protože každý sál je trochu jiný a ve své podstatě se to vždycky musí vyladit na místě. Začne se odhadem, pak se to udělá naostro."
Radovan Hořínek, náměstek primátora Frýdku-Místku/ANO/: "Já jsem rád, že se podařilo tady realizovat ozvučení v sále Kulturního domu ve Skalici. Byl to požadavek osadního výboru. Nebyl problém mu vyhovět a osadní výbor byl iniciativní v této věci. Částečně se na tom podílel i Kulturní dům Frýdek-Místek. V té prvotní fázi a částečně pak i správa obecního majetku."
Petr Volný, audiotechnik: "Je to dimenzované na 1,5 této velikosti, takže mají nějakou výkonovou rezervu a jde o to, že i kdyby si tu dělali i nějakou diskotéku nebo nějakou zábavu, tak to neuštvou."
Radovan Hořínek, náměstek primátora Frýdku-Místku/ANO/: "V ceně do 100 tisíc korun bylo pořízeno ozvučení, které by mělo vyhovovat a být vhodné pro všechny typy společenských akcí, přednášky, oslavy, hudební produkce. Takže doufám, že to tady ve Skalici pomůže, aby ten provoz kulturního domu byl zase na vyšší úrovni a byl lepší."
Petr Volný, audiotechnik: "Je tady 2x 650 Wattů na normální zvuk plus kilowatt toho subwoferu. Což nedoporučuju pouštět úplně naplno, protože pak opadává omítka."
Věra Melichaříková, členka osadního výboru Skalice: "Jsme velmi rádi a jsme vděční městu, že přispělo finančně a že to poslouží na společných akcích pro občany, pro děti, pro školu, pro klub seniorů, pro složky, jako je například Akční tělovýchovná jednota Sokol."

Na Vánoce před třemi lety vypukl v budově Kulturního domu velký požár. Odnesla to hlavně knihovna, která prošla kompletní opravou. Další prostory pak byly zakouřeny. Všeobecně jsou místní rádi, že je Kulturní dům opět v plném provozu, může se využívat k řadě různých akcí a postupně se opravuje, co je potřeba.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávySad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 17 900 Kč/měsíc

Detail

Fachstav, s.r.o. - pracoviště Frýdek-Místek a okolí, KONTAKTNÍ OSOBA Mgr. Michna Lukáš, tel. 603 246 661, e-mail: info-fachstav@seznam.cz
Frýdek-Místek
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - Třinec
Třinec
od 8 100 Kč/měsíc

Detail