Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž ukradl z pekárny ve Frýdku-Místku trezor, kde bylo téměř 300 tisíc korun

Vloupal se do pekárny ve Frýdku-Místku a ukradl trezor a notebook. V trezoru bylo téměř 300 tisíc korun. Při pohybu v areálu ho natočila bezpečnostní kamera. Teď po něm pátrají policisté, kteří žádají o pomoc i veřejnost.

zdroj videa: Policie ČR

Muž přišel krást v sobotu 12. března v brzkých ranních hodinách. Na ulici Slezské ve Frýdku-Místku se dostal do areálu pekárny, kde si přišel na pořádný lup.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Po překonání oplocení se dostal do budovy pekárny, kde měl pak v kanceláři z trezoru odcizit finanční hotovost téměř 300 tisíc korun a také notebook."

Pro dosažení účelu trestního řízení a v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají policisté veřejnost o pomoc při pátrání po muži, kterého natočila bezpečností kamera, jak přelezl plot a procházel areál.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."

Policisté případ prověřují jako krádež. 

Nahlásit chybu


K tématu
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail