Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Turistické informační centrum Frýdek-Místek opět uspělo v soutěži TURISTPROPAG

Turistické informační centrum Frýdek-Místek získalo další ocenění v soutěži TURISTPROPAG. Nový materiál s názvem Vyplň≈Vystřihni≈Poskládej se umístil na 3. místě v kategorii Tištěné propagační materiály určené pro děti nebo rodiče.

Novinka, která je na pultech od konce února, je určená převážně dětem. Zábavnou formou je provede Frýdkem-Místkem a díky ní budou poznávat a objevovat jeho atraktivity.

Lucie Talavašková, mluvčí TIC Frýdek-Místek: "Hra děti zavede na čtyři zajímavá místa ve Frýdku-Místku, kde na ně čekají úkoly. Správné odpovědi zaznamenají do pracovního listu, a pak už je čeká poslední, pátý úkol, navštívit některou z poboček našeho informačního centra, kde si nechají správné odpovědi potvrdit. Tím se mohou zařadit do slosování o ceny, které věnují partnerské subjekty. A co víc, třeba za nepříznivého počasí si mohou z tohoto pracovního listu vystřihnout a slepit kostku, kterou si vystaví doma na poličce."

Letos se v soutěži TURISTPROPAG posuzovalo na 300 přihlášených materiálů od 98 subjektů. Hodnotilo se například v kategoriích Propagační spot, Zpravodaj roku 2022, Turistické noviny, Mapy a podobně. Verdikt poroty nebyl vůbec jednoduchý. Rozhodovaly jemné nuance, takže se téměř stíraly rozdíly mezi prvním, druhým a třetím místem. Materiál z Frýdku-Místku získal právě 3. místo v kategorii Tištěné propagační materiály určené pro děti nebo rodiče.

Jakub Míček (ANO), náměstek primátora Frýdku-Místku: "V minulosti si Turistické informační centrum ve Frýdku-Místku z této soutěže odneslo již několik ocenění. Vyhrál například propagační spot k turistickému produktu Objev 4 tajemství Frýdku-Místku, propagační materiál Vstupte do Beskyd nebo mapa Lysé hory. Jsem moc rád, že aktivity našeho informačního centra nesou ovoce a jejich práce je ohodnocena i v prestižních soutěžích. Navíc velmi oceňuji spolupráci, která při tvorbě tohoto propagačního materiálu pro děti vznikla právě mezi zaměstnanci informačního centra a magistrátu města."

Pracovní list Vyplň≈Vystřihni≈Poskládej si mohou zájemci vyzvednout zdarma na pobočkách turistického informačního centra ve Frýdku a v Místku.

Nahlásit chybu


K tématu
SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail