Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hala Polárka ve Frýdku-Místku láká fanoušky hokeje na přímý přenos finále NHL

Frýdek-Místek zažije akci, která tady ještě nebyla. Přímý přenos pátého finálového utkání NHL. Organizátoři věří, že velkoplošná projekce přiláká fanoušky nejen Ondřeje Paláta, ale především dobrého hokeje. Přenosem ožije v noci z pátku na sobotu hokejová hala Polárka.

Tampa Bay s hokejistou Ondřejem Palátem bojuje potřetí za sebou o Stanleyův pohár. Ve Frýdku-Místku se proto rozhodli nabídnout fanouškům živý přenos pátého finálového utkání proti Coloradu.

Jakub Mikulík, HC Frýdek-Místek: "Chtěli jsme udělat akci, která tady ve Frýdku-Místku ještě nebyla. Už třetím rokem se podařilo našemu rodákovi Ondrovi Palátovi se dostat do finále Stanley Cupu."
Ondřej Palát, hokejista Tampy Bay Lightning: "Ahoj tady Ondra Palát, zdravím z Tampy. Chtěl bych vás všechny pozvat na přímý přenos pátého utkání v hale Polárka z pátku na sobotu ve 2:00 hodiny ráno. Určitě přijďte si zafandit a doufám, že se mi podaří zase přivézt Stanley Cup do Frýdku-Místku. Ahoj"
Pavel Palát, otec Ondřeje Paláta: "Teď jak jsme doma, tak se mi strašně líbí ta věc, jak celé Toronto, tam někdo to náměstí povzbuzovalo. V Tampě před halou je neustále skoro stejný počet, jak na hale. A právě proto se mi strašně líbil ten Kubův projekt, kdy to tady zkusil zorganizovat."
Jakub Mikulík, HC Frýdek-Místek: "Akce bude probíhat z pátku na sobotu. Bude to hned navazovat po FM City Festu, který končí kolem 1:00 hodiny ráno. Nám se hala Polárka právě v 1:00 otevře a ve 2:00 začíná hokejové utkání. Takže když lidé přijdou, mohou si dát nějaké občerstvení."

V Polárce chtějí fanouškům nabídnout hlavně nezapomenutelnou atmosféru, podobně jako tomu je pravidelně u zápasů v Americe.

Pavel Palát, otec Ondřeje Paláta: "Já pevně věřím, že kdy to tady nabídneme těm lidem, tak přijdou a budeme společně fandit. Společně fandit tak, jak umí Američani, kdy to tam prožívají na tom náměstí. No a teď je jenom otázka, že už v pátek se může stát, že budeme slavit vítězství Avalanche. Oni už možná získají ten titul a pak všichni tady budeme všichni vidět, jak tam Tampa brečí. To je jedna z těch možností a s tím rizikem do toho jdeme. A budeme fandit, aby se to nestalo."
Jakub Mikulík, HC Frýdek-Místek: "Za hokejový klub bychom moc chtěli poděkovat městu Frýdek-Místek, Kultuře F-M, protože oni nám s tímto hodně pomohli. Poskytnou nám letní kino, které je obrovské, má to opravdu kvalitu toho obrazu."
Pavel Palát, otec Ondřeje Paláta: "V Americe teď strašně moc lidí nechápe, proč nějaký Frýdek-Místek skoro celý fandí Tampě, takže s Kubou jsme to celkem rozebírali v těch novinách. Tam se ukázalo, že tady většina Frýdku fandí tak, jak po Kubinovi, tak po Ondrovi Tampě a doufám, že mu v pátek pomůžeme."

Hokej bude s českým komentářem a vstup na akci je zdarma. Rozehráno bude v sobotu 25. června ve 2:00 hodiny v noci.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy