Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policejní vůz boural na hlavním tahu ve Frýdku-Místku

Kuriózní dopravní nehoda vyvolala v pondělí po poledni malý rozruch ve Frýdku-Místku. Na průtahu městem byl na středovém trávníku doslova zaseknutý policejní vůz. Nehoda se obešla bez zranění.

Nehoda se stala v pondělí v ulici Hlavní, zhruba 15 minut po 12. hodině.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Služební vozidlo Škoda Kodiaq jelo v pravém jízdním pruhu po ulici Hlavní. Řidič tohoto služebního vozidla zřejmě přehlédl vozidlo jedoucí v levém jízdním pruhu a při zařazování se do levého jízdního pruhu došlo ke střetu s vozidlem Iveco."

Služební vůz byl po srážce odhozen, narazil do dopravního značení a skončil zaseknutý na středovém trávníku. 

řidič druhého vozidla: "Policie vyjížděla od polikliniky bez majáků. Jen jeli na služebnu a chtěli odbočit na starý autobusák. Řidič mě přehlédnul a poslal mi to pod odtahovku, o kterou se roztočil a skončil na ostrůvku."
Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Během nehody nedošlo ke zranění osob a dechové zkoušky na alkohol byly u obou řidičů negativní."

Nehoda tak jde celá pravděpodobně za řidičem služebního vozu, který zřejmě přehlédl vozidlo jedoucí ve vedlejším pruhu. Mohl také mít ale vozidlo ve vedlejším pruhu například v mrtvém úhlu ve zpětném zrcátku.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyStavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje - pracoviště RZ Cyrilka
Čeladná
od 17 300 do 23 000 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - pracoviště Železniční stanice
Frýdek-Místek
od 4 325 Kč/měsíc

Detail