Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí se rozloučilo s maturanty. Ukáplo i pár slz

Na Gymnáziu Frýdlant nad Ostravicí proběhlo slavnostní předávání maturitního vysvědčení. Ze 48 absolventů má 30 vyznamenání.

Z Gymnázia Frýdlant nad Ostravicí se v pátek 19. června ozývaly tóny studentské hymny Gaudeamus, konalo se tady totiž slavnostní předávání maturitního vysvědčení. Po čtyřletém nebo šestiletém vzdělávacím programu je rozloučení po absolvování maturitní zkoušky těžké nejen pro studenty, ale také pro pedagogy.

Eva Virta, třídní učitelka: "Vždycky je z toho smutný pocit, když třída odchází. Zažili jsme spolu mnoho hezkého a byly to studenti, kteří mi dělali samou radost a mnozí z nich měli vyznamenání a samé jedničky, takže mohu být jenom spokojená."

Na gymnáziu ve Frýdlantu odmaturovalo celkem 48 žáků, z toho 30 s vyznamenáním.

Petra Schwarzová, ředitelka gymnázia: "Musím říct, že ty výsledky jaké jsou, tak ukazují, že máme skvělé studenty a já jsem na ně pyšná. U maturitní zkoušky všichni prospěli. Určitě je to i zásluha mých kolegů, kteří je velmi dobře připravili na tyto zkoušky."
Jakup Prokop, absolvent: "Maturitní zkouška proběhla v pohodě, učitelé byli velmi milý a nechci říct, že nám pomohli, ale usnadnili nám to. Cítím se šťastný a hlavně svobodný, čtyři roky za mnou a nová životní etapa přede mnou. Těším se až po maturitě, která teďka skončila nastoupím na vysokou školu, zkusím si žít sám a bude to takové jiné."
Martina Lukšíková, absolventka: "Naší učitelé byli úplně excelentní, strašně hodní, hrozně nám jako snažili se pomoct, vůbec na nás nějak netlačili, takže jako skvělé, lepší by to být nemohlo. Jedna životní zkouška je za mnou, ale dalších milion mě čeká no. Plánuji jít na práva, právničkou chci být od čtvrté třídy, tak snad to vyjde."

Všem absolventům gratulujeme k úspěšnému zakončení studia a přejeme mnoho úspěchů v dalších letech.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyJiří Vejmelka - LESK - pracoviště Raškovice, KONTAKTNÍ OSOBA Koželuhová Jana, tel.: 558 621 614, 731 622 479, e-mail: lesk@vejmelka.cz
Raškovice
od 97 Kč/hod.

Detail

OFIR Tech s.r.o. - Logistic park Nošovice
Frýdek-Místek
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

Urbeva s.r.o. - pracoviště MOL Chlebovice
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail