Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení Gymnázia Beskydy Mountain Academy

Slzy, smích i hrdost. To vše bylo cítit v Janáčkově síni při slavnostním předávání maturitního vysvědčení.

Tóny studentské hymny Gaudeamus igitur zazněly v úterý 23. června v Janáčkově síni ve Frýdlantu nad Ostravicí. Slavnostně si tady převzali maturitní vysvědčení úspěšní studenti Gymnázia Beskydy Mountain Academy.

Lukáš Foldyna, třídní učitel: "To předávání maturitních vysvědčení je vždycky věc, na kterou se celou dobu těšíme, jsou to obrovské emoce, obrovská radost, takové velké sdílení toho úspěchu."
Sandra Nyklová, absolventka: "Celé tady tohle předávání bylo hodně dojemné a jsem ráda, že jsem se nakonec tady se všemi mohla sejít, takhle se rozloučit."
Jakub Hečko, absolvent: "Krásně to proběhlo, všechno se podařilo, každý měl skvělý proslov a nám je líto, že už odcházíme."
Lukáš Foldyna, třídní učitel: "Je to taková lítost, že už se nebudeme potkávat a na druhé straně, za ty čtyři roky člověk vidí, jak ti mladí lidé vyrostli a je to vlastně kromě té lítosti i radost, že posíláme do světa mladé lidi, kteří myslím, že tam uspějí a budou snad spokojeni."

Slavnostní akce by neproběhlo bez maturitních zkoušek, které byly letos kvůli koronavirové pandemii v ohrožení.

Danuta Pokorná, ředitelka Gymnázia BMA: "Bylo období, kdy vůbec nevěděli, jestli budou maturovat, jak to bude. Hodně jsme je motivovali, aby pokračovali v studiu, vedli jsme od začátku distanční studium a myslím si, že se zapojili všichni úžasně a ty výsledky které máme o tom svědčí."

Na slavnostním předávání v Janáčkově síni se sešlo celkem 31 absolventů.

Danuta Pokorná, ředitelka Gymnázia BMA: "Šest studentů skončilo se samýma jedničkama, dalších deset bylo s vyznamenáním a patnáct prospělo. Všem moc gratuluju a přeji jim hodně štěstí a ať se jim v životě daří."
Lukáš Foldyna, třídní učitel: "Já bych těm čtvrťákům asi nejradši vzkázal, aby zůstali takový skvělý, jací jsou."

I my všem gratulujeme k úspěšnému zakončení studia a přejeme hodně štěstí do dalšího vysokoškolského či profesního života.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy