Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Letní koupaliště ve Frýdlantě nad Ostravicí nabízí nejen příjemné koupání

Příjemné prostředí k odpočinku nabízí letní koupaliště ve Frýdlantě nad Ostravicí.

Tereza Ptáčková, manažerka sportu: "Letos jsme otevřeli 27. června, ale přípravy už začaly na jaře. Museli jsme vyspravit a natřít bazénovou vanu a vlastně teď probíhají opravy dna brouzdaliště. Teď jsme připraveni na letní sezonu.”

Koupaliště nově nabízí několikrát v týdnu animační program a další doprovodné akce.

Tereza Ptáčková, manažerka sportu: “Každé úterý probíhá letní kino a ve spolupráci s Kulturním centrem ve Frýdlantu. Již tradičně se bude v srpnu konat Discopříběh a taneční párty Helax.”

Bohužel, na koupališti je nyní nutné dodržovat koronavirová omezení.

Pavel Václavínek, správce koupaliště: “Letošní sezonu jsme začali velice specificky za určitých omezení, která vydala v rámci mimořádného opatření Krajská hygienická stanice. Ať už je to omezení pod 500 návštěvníků, tak víceméně nošení roušek při bližším kontaktu cizích osob. Máme určeného koordinátora opatření, který hlídá víceméně jak počty návštěvníků, komunikuje s pokladní, tak hlídá dodržování rozestupů. Většina návštěvníků se pravidla snaží dodržovat, ale bohužel se najdou i návštěvníci, kteří toto nechtějí dodržovat. Návštěvníci se o těchto opatřeních dovídají z hlášení rozhlasu, které probíhá cirka co půl hodiny. Jsou vyvěšeny informace před vchodem do areálu a koordinátor také informuje návštěvníky ústně."

Lidé oceňují přihřívanou vodu, kterou si koupaliště upravuje ve své úpravně. Spokojení jsou také se zázemím.

anketa: “Určitě se mi tady líbí, protože je to jedno z mála koupališť, které má 50metrový bazén, je to přírodní koupaliště, je tady veškeré zázemí, které tady je. Jezdí tady spousta lidí z okolí, z Ostravy či až z Bruntálu, aspoň co já je znám. Pro děti je tady zajištěné veškeré zázemí, které nejenom voda, ale i občerstvení a tak dále.”
anketa: “Mi se tady líbí hodně. Skáču ze skokánku, jezdím na tobagánu a potápím se, hážu si s míčkem se sestrou.”
anketa: “To víte, že jsme rádi, že aspoň těch 500 lidí tady může být a člověk tady může zajít.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyPetr Veselý, Vinotéka
Třinec
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

GruTech PSP, s.r.o.- areál TŽ
Třinec
od 19 700 do 24 100 Kč/měsíc

Detail