Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mikuláš, čert i anděl navštívili mateřskou školu Frýdlant nad Ostravicí

Mikuláš v mateřské škole Frýdlant nad Ostravicí byl moc spokojený. Čert si do pekla nikoho neodnesl.

Děti z Mateřské školy Frýdlant nad Ostravicí v pátek 4. prosince navštívil mikuláš, anděl a čert. Každá třída měla pro mikuláše připraveno vystoupení a každé z dětí si odneslo domů mikulášskou nadílku.

Barbora Výmolová, ředitelka MŠ Frýdlant nad Ostravicí, mikuláš: "Chodím sem rád se svojí hvězdnou pěchotou, čertem a andělem. Chodím za dětmi, protože tady jsou hodné děti. Děti si vždycky chystají s paní učitelkama své vystoupení, připraví si pro mikuláše písničky a básničky."

Mikuláš s čertem a andělem do mateřské školy Frýdlant nad Ostravicí chodí pravidelně každý rok a vždy má mikuláš od anděla připravený seznam hodných dětí a od čerta seznam hříšníků.

Barbora Výmolová, ředitelka MŠ Frýdlant nad Ostravicí, mikuláš: "Já jsem jako mikuláš byl moc spokojený. Hříšníci byli, ale hříšníci slíbili, že se do příštího roku napraví. Určitě ty hříchy nebyly takové velké, aby si děti zasloužili odnést do pekla. Čert si nikoho neodnesl do pekla."
anketa: děti z MŠ Frýdlant nad Ostravicí: "Líbil se mi čert s mikulášem. Neměl jsem strach."
anketa: děti z MŠ Frýdlant nad Ostravicí: "Moc se mi líbil čert s mikulášem."
anketa: děti z MŠ Frýdlant nad Ostravicí: "Jo, líbil se mi čert s mikulášem. Byla jsem hodná."
anketa: děti z MŠ Frýdlant nad Ostravicí: "Čert s mikulášem se mi hodně líbil. Nebyl jsem zlobivý"
anketa: děti z MŠ Frýdlant nad Ostravicí: "Moc se mi líbil čert s mikulášem."

Po rozdání mikulášské nadílky se mikuláš s čertem a andělem ještě na památku s dětmi vyfotili a doufejme, že příští rok přijdou zase a čert si opět nikoho do pekla neodnese.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy