Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Janáčkově síni opět zazněly tóny studentské hymny Gaudeamus igitur

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení a pasování studentů do řádu maturantů Gymnázia Beskydy Mountain Academy.

V Janáčkově síni ve Frýdlantu nad Ostravicí opět zazněly tóny studentské hymny Gaudeamus igitur. Probíhalo tady totiž slavnostní předávání maturitního vysvědčení úspěšným studentům Gymnázia Beskydy Mountain Academy.

Paul Till, třídní učitel: "Já jsem byl učitelem 35 let a myslím si, že nikdy jsem neměl třídu, která měla tolik výzev a dneska jsem úplně hrdý, protože oni jsou úspěšní a mají nejkrásnější vítězství, jsem velmi hrdý."

Kvůli vládním opatřením nemohlo proběhnout pasování studentů do řádu maturantů a tak ještě před předáním maturitních vysvědčení byly všichni absolventi pasováni.

Veronika Pavlásková, absolventka 4. ročníku gymnázia BMA: "Je to určitě úžasný pocit, když to máme už celé ty 4 roky za sebou, ale bylo to náročné, obzvlášť to, že jsme všechno dělali z domova a nemohli si to vyzkoušet na vlastní kůži u tabule třeba, ale zvládli jsme to."
Tomáš Pavlica, absolvent 4. ročníku gymnázia BMA: "úžasný, svým způsobem zase ten mezník překročení něčeho a ještě se tak nějak vyrovnáváme s tím, že prostě jsme z těch dětí přešli sem a je to super, je to fakt super. Kolektiv máme asi nejlepší, co jsem mohl kdy mít a nemůžu si přát lepší lidi, máme úžasné lidi a všechno je to takové melancholické, takové strašně emoční všechno."
Paul Till, třídní učitel: "Můj největší sen je aby oni pokračovali v empatii a v lásce."

My všem absolventům gratulujeme k úspěšnému zakončení studia a přejeme hodně štěstí do dalšího vysokoškolského nebo profesního života.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyKOVO Třinec s.r.o. - areál TŽ
Třinec
od 17 856 Kč/měsíc

Detail

IBEX Security s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 20 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail