Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V MŠ Nová Ves se rozloučili s budoucími školáky

Mateřská škola Nová Ves ve Frýdlantě nad Ostravicí se rozloučila se svými nejstaršími dětmi tradičním rituálem, při kterém byli pasováni na školáky.

Martina Hlístová, vedoucí učitelka MŠ Nová Ves, Frýdlant nad Ostravicí: "Na dnešní dopoledne jsme si tady do třídy Stromeček pozvali naše předškoláky, s kterými bychom se chtěli tak trochu už rozloučit, protože se blíží konec školního roku. A zároveň bychom je dneska chtěli pasovat na školáky, protože v září už s rodiči nezavítají tady k nám do školky, ale čeká na ně škola. Děti si připravily krátký program, který odpoledne společně proběhne také s rodiči. Pro děti máme připravené školácké čepice, nesmí chybět ve školce knížka a letos poprvé jsme jim nechali udělat školácké medaile."


Martina Hlístová, vedoucí učitelka MŠ Nová Ves, Frýdlant nad Ostravicí: "Tradicí této školky vždycky bylo, že předškoláci se loučili úplně s celou školkou, se všemi dětmi. Bývalo to na zahradě mateřské školy, bohužel situace tohle to nedovolila, ale i tak jsme rádi, že odpoledne budeme moci přivítat rodiče předškoláků, aby program, který se děti nachystaly, viděli."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy