Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdlantu nad Ostravicí proběhl 5. ročník veletrhu zájmových kroužků

Celkem 22 vystavovatelů se představilo na veletrhu zájmových kroužků ve Frýdlantu nad Ostravicí. Novinkou byla akrobacie na šále.

Začátek školního roku je už tradičně spojen s výběrem nejrůznějších kroužků pro děti. V sále kulturního centra ve Frýdlantu nad Ostravicí proto proběhl už 5. ročník veletrhu zájmových kroužků.

Kateřina Kaiserová, ředitelka Kulturního centra: "Což je vlastně příležitost pro rodiče a jejich děti seznámit se s nabídkou volnočasových aktivit ve Frýdlantu nad Ostravicí a blízkém okolí. Nabízejí se tady kroužky sportovní, výtvarné, pěvecké a taneční. Všechny děti mají možnost se seznámit s tím, kdy a kde kroužky probíhají, co je jejich obsahem a což je velkou výhodou mohou se na kroužek hned přihlásit."

Na veletrhu se představilo celkem 22 vystavovatelů, kteří nabízejí volnočasové aktivity pro děti.

anketa: prezentující organizace: "Tak my jsme sem přišli se skautem, což je vlastně organizace, která vychovává malé děti. Děláme víkendové akce, pořádáme výlety a různé tábory na kterých se učíme zdravovědu, uzly, různé hry hrajeme a taky děláme ohně, zpíváme u toho a všichni si najdou dobré kamarády."
Kateřina Kaiserová, ředitelka Kulturního centra: "Během dnešního odpoledne uvidíte ukázky thajského boxu, juda, gymnastiky, latinskoamerických tanců a letos úžasná novinka máme tady akrobacii na šále."
anketa: prezentující organizace: "Dneska jsme zde se skupinou Aerial kabaret, což je vzdušná akrobacie na šále. Děláme kroužky pro děti, máme žonglování, máme akrobacii na kruhu a na síti."
anketa: účastníci veletrhu: "Líbí se mi tady volejbal a ještě tady ten provaz."
anketa: účastníci veletrhu: "Líbí se mi tady nejvíce volejbal a gymnastika. Doufám, že s kamarádkou budeme do volejbalu chodit spolu."
anketa: účastníci veletrhu: "Líbí se mi tu gymnastika a atletika."
anketa: účastníci veletrhu: "Zaujala mě zatím angličtina."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy