Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdlantu nad Ostravicí proběhl novoroční ohňostroj

Na netradičním místě v netradiční čas. Takový byl novoroční ohňostroj ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Na netradičním místě u kruhového objezdu a v netradiční čas a to v neděli 2. ledna proběhl ve Frýdlantu nad Ostravicí tradiční novoroční ohňostroj.

David Pavliska (PRO FRÝDLANT), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: "Já jsem moc rád, že opět po roční pauze se můžeme setkat při konání novoročního ohňostroje. Trošku jiné místo, trošku jiný termín, ale věřím tomu, že lidé si na tuhle akci už zvykli a jsou rádi za ni, že ji každoročně pořádáme a se svými dětmi přijdou se podívat na krásný ohňostroj s hudebním doprovodem."

Celý ohňostroj byl podkreslený písní od Leony Machálkové - Zatmění. Novoroční ohňostroj není samozřejmě jen zásluhou města, ale také Kulturního centra a tímto způsobem vám chtěli popřát do Nového roku.

Kateřina Kaiserová, ředitelka Kulturního centra: "Já bych za Kulturní centrum chtěla popřát všem, abychom se už co nejdříve mohli potkávat v plných sálech, na divadle, na koncertech, v kině, v ulicích při různých akcích, ale to ještě asi nějakou dobu potrvá, takže teď hlavně pevné zdraví, ohleduplnost a slušnost vzájemně, protože to mám pocit, že se za tu dlouhou dobu docela vytratilo."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy