Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Otevírání sbírkových pokladniček ve Frýdlantu nad Ostravicí

Na nákladnou rekonstrukci kaple ve Frýdlantu nad Ostravicí probíhá veřejná sbírka. 12. ledna proběhlo první otevírání sbírkových pokladniček.

Ve Frýdlantu nad Ostravicí se připravuje nákladná rekonstrukce kaple ve Středisku sociálních služeb včetně restaurátorských prací.

Kateřina Podraská, referent odboru školství a kultury: "Máme nádherné prostory v kapli ve Středisku sociálních služeb. Chtěli bychom aby tyto prostory mohli znovu sloužit kulturním a společenským akcím. Ta rekonstrukce je opravdu velmi nákladná. Jednou z těch chystaných věcí, které se musí opravit je třeba elektroinstalace a aby ten prostor opravdu vypadal tak jak byl původně, tak bude třeba i nákladné restaurátorské práce, to je výmalba apod."

Na rekonstrukci kaple právě teď probíhá veřejná sbírka. Přispívat můžete buď na transparentní účet, nebo v hotovosti do pokladniček na těchto místech.

Kateřina Podraská, referent odboru školství a kultury: "Zde v Kulturním centru, nebo na recepci Městského úřadu, nebo v relaxačním centru Kotelna a nebo přímo u kaple ve Středisku sociálních služeb."

12. ledna proběhlo první otevírání těchto sbírkových pokladniček a vybralo se téměř 26 700,-Kč. Tyto příspěvky budou vloženy na transparentní účet.

Kateřina Podraská, referent odboru školství a kultury: "Dnes právě otvíráme pokladničky s vašimi příspěvky za které bychom vám rádi velmi poděkovali. Pokladničky zůstanou na svých místech a občané mohou kdykoliv přispět do pokladniček."

Pokud vás příběh obnovy kaple zajímá veškeré další informace naleznete na webových či facebookových stránkách města.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy