Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdlantu nad Ostravicí proběhly zápisy do 1. tříd

Po dvouleté pauze se předškoláci mohli zápisů konečně účastnit osobně

7. dubna proběhly ve Frýdlantu nad Ostravicí zápisy do 1. tříd základních škol. Předškoláci, rodiče, ale i učitelé se konečně po dvouleté pauze dočkali standardního zápisu přímo v prostorách škol.

Anna Matějová, ředitelka ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420: "V minulých dvou letech vlastně zápis probíhal vždycky jenom elektronicky z důvodu různých opatření proticovidových, takže se na děti moc těšíme, těšíme se na jejich rodiče a věříme, že si to všichni užijí. Já doufám, že se nám podaří zapsat dvě třídy tady k nám na Komenského a jednu třídu na Nové Vsi, kde máme ročníky od první do čtvrté třídy."
Jaromír Horký, ředitel ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka: "Dneska máme zápis prvňáčků našich nejmenších, doufáme že jich přijde hodně, chceme otevřít tři třídy. Věřím, že všichni co se tady dostanou do naší školy budou velmi spokojeni."

Aby se budoucí prvňáčci cítili příjemně, probíhaly zápisy vždy na určité téma.

Markéta Kohutová, učitelka ZŠ Komenského: "My jsme se rozhodli, že naše malé broučky a berušky přivítáme ala Ferda Mravenec. Potkají se s Broukem Pytlíkem, s beruškou, s Ferdou Mravencem. Na každém stanovišti si vyzkoušíme co už naše budoucí děti umí, doufám, že příjemnou formou, která je bude bavit zjistíme všechno potřebné."
Ota Polách, učitel ZŠ náměstí T. G. Masaryka: "Dneska máme téma Jsme všichni na jedné lodi. Máme tady stanoviště, jsou zkoušeni z barviček, jsou tam zkoušeni z barviček, jsou zkoušeni z tvarů, z písmen, skládání různých pohádek a tak dále."
anketa: budoucí prvňáčci: "Těším se hodně do školy. Myslím si, že se budu učit písmenka a knížky si budu číst a počítat, budu cvičit a zpívat."
anketa: budoucí prvňáčci: "Já se těším hodně do školy. Já si myslím, že si tady budu psát, učit se číst, počítat."
Nahlásit chybu


K tématu
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

Tomáš Lehnert - pracoviště Staříč
Staříč
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

DENIM TRADE s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 15 800 Kč/měsíc

Detail