Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Tradiční oceňování nejúspěšnějších žáků a studentů

Nejúspěšnější žáci a studenti v soutěžích různých odvětví dostali od města Frýdlant nad Ostravicí ocenění.

Janáčková síň ve Frýdlantu nad Ostravicí se 7. června opět stala dějištěm oceňování nejúspěšnějších žáků a studentů frýdlantských škol.

Kateřina Podraská, odbor školství a kultury: "Dnes jsme se tady sešli abychom ocenili naše šikovné žáky a studenty za jejich práci a úspěchy v soutěžích různého odvětví. Žáci dostali diplom na památku, dostali volnou vstupenku na koupaliště ve Frýdlantě nad Ostravicí a malou sladkou drobnost."

Oceněni byli žáci a studenti ze ZŠ Komenského a T. G. Masaryka, ze základní umělecké školy Leoše Janáčka, Gymnázia Frýdlant nad Ostravicí a také Gymnázia Beskydy Mountain Academy.

Kateřina Podraská, odbor školství a kultury: "Já bych jim hlavně ráda poděkovala za jejich píli , za jejich úspěchy a popřála bych jim, aby se jim dařilo ve všech dalších soutěžích."

Oceněni dětem předávala paní starostka.

Helena Pešatová (PRO FRÝDLANT), starostka Frýdlantu nad Ostravicí: "Už se u nás ve Frýdlantu nad Ostravicí stalo tradicí, že se v červnu setkáváme s nejúspěšnějšími žáky našich škol. Jsou to děti, které uspěli v různých soutěžích a projevují se vlastně znalosti, které načerpali v průběhu vyučování ve školních lavicích, ale samozřejmě i navíc ty, které vlastně získávají na základě svých zájmů. Bylo jich tady dneska opravdu hodně a věřím, že v příštím roce bude situace stejná, zase tady budou další děti, další nadějní talenti a těch ocenění bude ještě více. Jako starostka tohoto města jsem opravdu pyšná na to, že máme tak úžasné děti, které určitě v životě dokáží hodně. Přeji jim, aby se jim v životě dařilo."

Předávání ocenění se zúčastnili nejen žáci, studenti a pedagogové, ale také jejich rodiče.

Nahlásit chybu


K tématu
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail