Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Frýdlantu nad Ostravicí proběhl mezinárodní turnaj ve stolním tenise

Jednalo se už o 9.ročník MEMORIÁLU MILANA HRACHOVÉHO

Sportovní a tenisová hala Panorama sport ve Frýdlantu nad Ostravicí hostila o víkendu 27. a 28. srpna mezinárodní turnaj ve stolním tenise.

Marie Hrachová, pořadatelka turnaje: "Máme tady 9. ročník MEMORIÁLU MILANA HRACHOVÉHO, mého taťky, který dřív se staral o stolní tenis a vůbec celkově o sport ve Frýdlantě nad Ostravicí, takže si myslím, že si to zaslouží, takové poděkování a vzpomínka na něj."

Letošní 9. ročník turnaje byl vypsán v kategoriích od dorostu až po veterány. A nechyběl také turnaj neregistrovaných hráčů a hráček.

Marie Hrachová, pořadatelka turnaje: "Je tady skoro 200 lidí, 200 hráčů a hráček, kteří hrají v 10 kategoriích, první den, v sobotu hrají dorostenky a dorostenci, junioři a juniorky a v neděli jsou muži a ženy, veteráni a veteránky a neregistrovaní muži a ženy."

Na memoriálu se objevily dokonce soutěžící například až ze Švédska, Dánska, Ukrajiny, Polska a Slovenska.

Marie Hrachová, pořadatelka turnaje: "Je to taková dobrá příprava na sezónu, protože to je fakt kvalitní turnaj a může si tady člověk zahrát s lepšími i s horšími hráči."

Pořadatelem turnaje byl Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí ve spolupráci s Moravskoslezským krajem a Českou asociací stolního tenisu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyHyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - pracoviště průmyslová zóna, areál Hyundai
Nošovice
od 75 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s.F - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 4 050 do 8 100 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry