Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Thajským boxerům z KTB Svarog Gym se daří, shánějí novou tělocvičnu

Thajským boxerům z Frýdlantu nad Ostravicí se daří a získávají cenné trofeje.

Ondřej Giňovský, člen KTB Svarog Gym: “Poslední úspěch byl dva týdny zpátky na Way of Warrior, kdy jsem vyhrál dva zápasy o titul a bylo to velmi náročné. Na kontě mám 28 zápasů, z toho 26 výher s tím, že určitě bych to chtěl dovršit. Teď mám blízký turnaj PML a Bitvu o Frýdlant, takže bych chtěl mít 30 zápasů a z toho 10 výher.”


Úspěšnému klubu se rozrůstá členská základna a proto musí hledat nové prostory s kvalitním zázemím pro trénování.

Miroslav Chýlek, hlavní trenér KTB Svarog Gym: “Trénujeme v prostorách bývalého hostince ve Frýdlantu nad Ostravicí, trénujeme tady už 12 let a za mnou vidíte zhruba 30 cvičenců, kteří se věnují tomuto sportu. Trénují tady děti, ženy, děvčata, dospělí chlapi a určitě budeme rádi, když s městem vymyslíme nový adekvátní prostor s nějakým kvalitnějším zázemím.”
Helena Pešatová (PRO FRÝDLANT), starostka Frýdlantu nad Ostravicí: “Já jsem hrozně ráda, že ve Frýdlantě existují takoví nadšenci, kteří se věnují mládeži, dětem a sportu. Podporují naše děti v tom, aby se hýbaly, aby vypadly počítačů, chodily do přírody a dělaly prostě něco pro sebe. Jedním z nich je právě Mirek Chýlek, který se zabývá thajským boxem. Jak vidíme, tak mládež, kterou vede, má nejenom úspěchy, ale baví ji to a scházejí se, kde mohou. Jedním z prostor je bývalá restaurace u Chýlků na Nové Dědině a samozřejmě, že hledají prostory, aby kapacitně se vešli do takových míst, kde by se jich vešlo více.”
Miroslav Chýlek, hlavní trenér KTB Svarog Gym: “Naše snažení každoročně vrcholí mezinárodním turnajem Bitva o Frýdlant, který tentokrát pořádáme 26. 11. v Kulturním centru Frýdlant nad Ostravicí. Uvidíte tam thajské bojovníky české a také slovenské a polské. Je to v kulturním centru, které bude praskat ve švech, skvělá atmosféra, nesmíte chybět.”
Nahlásit chybu

K tématu


Chystá se prodej Slezského FC

Opavští zastupitelé odsouhlasili memorandum o budoucím prodeji fotbalového klubu Slezský FC. Jedním z vlastníků by se mohla stát slovenská ...

Nejčtenější zprávy