Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dorost sboru dobrovolných hasičů z Nové Vsi ovládl Moravskoslezskou ligu mladých hasičů

V Kulturním centru Frýdlant nad Ostravicí slavnostně vyhlásily výsledky celosezónní soutěže s názvem Hyundai Moravskoslezská liga mladých hasičů.

Jiří Vašíček, předseda občanského sdružení Moravskoslezská liga mladých hasičů: "Moravskoslezská liga mladých hasičů byla založena roku 2007, takže dneska máme 15.ročník. V letošním roce soutěžilo 50 družstev ve třech kategoriích, mladší žáci, starší žáci a dorost. V letošním roce jsme navázali spolupráci se společností Hyundai a od letošního ročníku tedy naše soutěž nese jméno Hyundai Moravskoslezská liga mladých hasičů."

Letošní 15.ročník s přehledem ovládl dorost sboru dobrovolných hasičů Nová Ves.

Patricie Zátopková, SDH Nová Ves: "Letos jsme se zúčastnili Moravskoslezské ligy v kategorii dorost, předtím jsme se účastnili v kategorii mladší, starší, kde jsme se umísťovali na předních příčkách a letos jsme vyhráli Moravskoslezskou ligu. Měli jsme dvě družstva, jedno se umístilo na prvním místě a druhé na druhém. Letos už běhám devátým rokem a asi naposledy, takže jsme to hezky zakončili prvním místem."
Jakub Blažek, SDH Nová Ves: "Zúčastnili jsme se okolo 17 soutěží a máme z toho 7 vítězství. Jsme vyhráli, jsme mistři."

V MS kraji je hasičský sport velmi oblíbený. Důkazem toho je právě SDH Nová Ves.

Petr Zátopek, vedoucí mladých hasičů, SDH Nová Ves: "Máme širokou základnu dětí od 4 do 18 let. Momentálně máme nějakých 45 mladých hasičů."

Všem mladým hasičům z Nové Vsi gratulujeme a přejeme hodně štěstí do budoucna.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy