Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Společný vánoční koncert žáků a učitelů ZŠ Jablunkov

  • Jablunkov,

Klasické koledy ale i moderní vánoční písničky zazněly v pondělí na koncertě žáků a učitelů ZŠ Jablunkov.

Andrea Franková, učitelka ZŠ Jablunkov: “Připravili jsme si vánoční koncert, který má už dlouholetou tradici v naší škole. Spolupracují na něm jak žáci, tak pedagogové. Letos jsme to obohatili novinkou, kdy vystoupili i pedagogové. Pojali jsme to jako takový teambuilding a zároveň jsme rádi, když žáci vidí odraz v nás učitelích, aby mělo smysl to, co děláme. Ten vánoční koncert vznikal už od léta. Je s tím spousta práce, každý něco přidá. Ráda bych zmínila pana učitele Vrzala, paní učitelku Šmekovou a s dovolením i sebe. Popřála bych všem krásné svátky, pohodu a klid.”
Eliška Kubásková, Anna Kantorová, žákyně ZŠ Jablunkov: “Myslím, že to bylo pěkné a dobře se zpívalo. Myslím, že super. Asi nejlepší z těch našich koncertů. Povedlo se to. Měli jsme vždycky ráno zkoušky a před vyučováním jsme trénovali.”
Jiří Hamrozi (KDU-ČSL), starosta Jablunkova: “Za město Jablunkov chci popřát všem krásné vánoční svátky v kruhu nejbližších, aby si to užili, dětem hodně dárků od Ježíška a do nového roku hodně zdraví, úspěchů, požehnání a všeho dobrého.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy