Palkovičtí dobrovolní hasiči uspořádali ples

  • 11:55,
  • Palkovice,

Žádný začátek roku se neobejde bez plesové sezóny. V Palkovicích patří mezi tradiční taneční zábavy i pravý Hasičský ples. Polku, valčík nebo waltz si místní zatančili s havířovskou kapelou EKG band.

Sál obecního úřadu v Palkovicích patřil jeden sobotní večer dobrovolným hasičům, kteří pro místní obyvatele i přátele z okolí uspořádali tradiční Hasičský ples.

"Vystoupí tady známější skupina EKG Band, už tady hrají podruhé, byl na ně pozitivní ohlas, tak jsme je pozvali znova," řekl  Martin Polášek,  místostarosta SDH Palkovice a organizátor plesu.   

"Snažíme se to nějak roztočit, repertoár je klasický plesový, začneme standarty, lidovky, pak se přitvrdí, jsou to pecky posledních 40 let od ABBA až po Kabáty," prozradil  Tomáš Maceczek, kapelník EKG band.

anketa, návštěvníci plesu: "Rádi se bavíme, letos se mi líbí kapela." "Máme moc rádi plesy, byly doby, kdy jsme jich absolvovali i devět za sezónu."

K tradici tohoto plesu patří i osobní roznášení pozvánek. Mimochodem, na tento ples se prodalo přes 190 lístků. Výtěžek pomůže dobré věci

"Dnes jsme financováni obecním úřadem, co se týče techniky, ale i my děláme různé akce s dětmi, na to potřebujeme peníze, třeba na poháry, soutěže," vysvětlil starosta SDH Palkovice Čestmír Krč.

Na plese kromě tradičního předtančení a tomboly nechyběl fotokoutek s hasičskou tématikou a také občerstvení, například jednohubky připravovaly společně členky dobrovolných hasičů chvilku předtím, než samy vtančily na parket.
Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě/ cestovatelská projekce

Dnes 19:00 - 16:51
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Lubomír Brabec / koncert

Dnes 19:00 - 16:51
Frýdek-Místek, ZUŠ Frýdek - Místek

Lež / divadelní představení

22.11. 19:00 - 19.11. 16:51
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.
Frýdek-Místek
od 21 600 Kč do 26 000 Kč

Detail

Tomeček Bau s. r. o.
Frýdek-Místek
od 130 Kč do 160 Kč

Detail

SOLIDSUN s.r.o.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků