Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Palkovicích pořádali mezinárodní letní fotbalový turnaj

  • Palkovice,

Ve fotbalovém areálu v Palkovicích se v sobotu hrál tradiční letní turnaj. Uspořádat se ho podařilo i přes nepřízeň počasí a omezení hygieniků.

Radim Bača (NEZÁVISLÍ PRO PALKOVICE A MYSLÍK), starosta Palkovic: “Připravili jsme mezinárodní fotbalový turnaj starých pánů. To je jedna věc a potom vedle nich byl turnaj takových aktivních fotbalistů, kteří to berou jako přípravu. Trošku jsme měli hrůzu z toho rozhodnutí naší krajské hygieničky, že nám to úplně zakáže, ale je nás tady zhruba do sta, takže si myslím, že to proběhlo všechno dobře a že snad nikdo od nikoho nic nechytí a že odejdeme všichni zdraví.”

Vedle hráčů domácího týmu se turnaje účastnili fotbalisté z okolních obcí a zahraniční účast letos zachraňovali Slováci.

Radim Bača (NEZÁVISLÍ PRO PALKOVICE A MYSLÍK), starosta Palkovic: “Měli přijet i Poláci a Ukrajinci. Půvo to bylo tak naplánováno, ale bohužel ta situace je taková, že přijeli jenom odvážní Slováci. Je to tradiční letní turnaj. Buď se hraje u nás, nebo na Slovensku, nebo v Polsku. Tak se to snažíme různě střídat a víceméně tím je to i taková jakási přeshraniční spolupráce a sem tam se nám podaří urvat nějaké peníze z evropských fondů na ten turnaj.”
Jan Vrtný, FK Palkovice: “Já jsem rád, že se to nakonec vyvedlo. Měli jsme za špatného počasí hrát v tělocvičně, ale byli jsme samozřejmě pro tady tu verzi venku. Čekali jsme lepší počasí,a le jsme rádi, že to dopadlo, jak to dopadlo.
anketa: “Užíváme si to, jsou to hezké fotbaly. Je tu zábava, veselo. Na fotbal chodím pravidelně, pokud nepracuju.”
anketa: “Je to takové zpestření, protože ten fotbal tady teď chyběl přes toto období. Takže určitě jsme se všichni, co jsme tady, přišli podívat. Je to takové zpestření prostě.”Povídání v Zeleném baru s tibetologem Danielem Berounským

24.09. 18:30
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Naše paní Božena Němcová / náhrada za představení Dopisy Olze

29.09. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

A.D. servis point s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Martin Desenský, tel. 774 276 723, email a.d.
Frýdek-Místek
od 17 800 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 300 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků