Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Palkovicích pořádali mezinárodní letní fotbalový turnaj

  • Palkovice,

Ve fotbalovém areálu v Palkovicích se v sobotu hrál tradiční letní turnaj. Uspořádat se ho podařilo i přes nepřízeň počasí a omezení hygieniků.

Radim Bača (NEZÁVISLÍ PRO PALKOVICE A MYSLÍK), starosta Palkovic: “Připravili jsme mezinárodní fotbalový turnaj starých pánů. To je jedna věc a potom vedle nich byl turnaj takových aktivních fotbalistů, kteří to berou jako přípravu. Trošku jsme měli hrůzu z toho rozhodnutí naší krajské hygieničky, že nám to úplně zakáže, ale je nás tady zhruba do sta, takže si myslím, že to proběhlo všechno dobře a že snad nikdo od nikoho nic nechytí a že odejdeme všichni zdraví.”

Vedle hráčů domácího týmu se turnaje účastnili fotbalisté z okolních obcí a zahraniční účast letos zachraňovali Slováci.

Radim Bača (NEZÁVISLÍ PRO PALKOVICE A MYSLÍK), starosta Palkovic: “Měli přijet i Poláci a Ukrajinci. Půvo to bylo tak naplánováno, ale bohužel ta situace je taková, že přijeli jenom odvážní Slováci. Je to tradiční letní turnaj. Buď se hraje u nás, nebo na Slovensku, nebo v Polsku. Tak se to snažíme různě střídat a víceméně tím je to i taková jakási přeshraniční spolupráce a sem tam se nám podaří urvat nějaké peníze z evropských fondů na ten turnaj.”
Jan Vrtný, FK Palkovice: “Já jsem rád, že se to nakonec vyvedlo. Měli jsme za špatného počasí hrát v tělocvičně, ale byli jsme samozřejmě pro tady tu verzi venku. Čekali jsme lepší počasí,a le jsme rádi, že to dopadlo, jak to dopadlo.
anketa: “Užíváme si to, jsou to hezké fotbaly. Je tu zábava, veselo. Na fotbal chodím pravidelně, pokud nepracuju.”
anketa: “Je to takové zpestření, protože ten fotbal tady teď chyběl přes toto období. Takže určitě jsme se všichni, co jsme tady, přišli podívat. Je to takové zpestření prostě.”

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků