Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jubilejní XX. Obecní ples se zapsal do dějin

  • Albrechtice,

Sál albrechtického dělnického domu praskal ve švech. Do posledního místa se zaplnil hosty, kteří si nenechali ujít dvacátý ročník obecního plesu, který radnice pořádá společně s místním fotbalovým klubem.

„Vstupenky na letošní jubilejní dvacátý ples byly velmi rychle vyprodané, nemuseli jsme vyrábět ani žádné plakáty., stačilo dát pozvánku na web a do Albrechtických listů,“ řekla kulturní referentka  Kateřina Melišová.

A během pár dnů bylo vyprodáno.  K tanci i poslechu hrála pražská skupina OVERTIME PARTY BAND, po půlnoční tombole pak DJ. O kulturní program se postarali členové souboru Suszanie.

„Připravili jsme si krásný jubilejní program. V první části to byla polonéza a v druhé to bylo to naše klasické námořnické vystoupení,“ řekla vedoucí souboru Barbara Mračna.

Na letošní jubilejní obecní ples jen tak někdo nezapomene. Další ročník už bude v zcela jiném prostředí. Dělnický dům čeká rekonstrukce.

„Všechno bude úplně jiné. Moc se na to těším. Měl by to být Dělnický dům 21. století,“ konstatoval starosta obce Jindřich Feber.

To ale neznamená, že by se v příštím roce v Albrechticích neplesalo. V obci je k dispozici ještě jeden kulturní sál, ten v domě PZKO.  Má sice menší kapacitu, využit ale bude na sto procent.
Tomasz Palka
Český Těšín
od 26 000 do 36 000 Kč/měsíc

Detail

Středisko volného času Amos, Český Těšín, příspěvková organizace - Č. Těšín
Český Těšín
od 29 490 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků