Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Havířově došlo k dalšímu přepadení večerky

  • Havířov,

V Havířově došlo během čtrnácti dnů k druhému ozbrojenému přepadení večerky. Muže z prvního případu policie už dopadla. Během loupeží naštěstí nedošlo ke zraněním.

Večerku na Dlouhé třídě v Havířově navštěvuje hodně zákazníků. A chodí zde i pravidelní štamgasti. Poklidná směna se stala pro tuto prodavačku ale noční můrou. K přepadení večerky došlo v úterý před polednem. Muž ohrožoval prodavačku střelnou zbraní.

Zda se jednalo o pravou zbraň, či maketu, žena nemohla poznat. Pachatel požadoval peníze a u toho si snažil krýt obličej. Prodavačka, která se ale k incidentu nechce vyjadřovat, mu nic nedala. Muž utekl z obchodu s prázdnou.

“Je to taková doba. Je tady sice kamera, ale to nepomůže. Přijdou, vezmou a utečou. Nikdo ho nepozná, nikdo ho nechytne. Kdo poletí za nimi, ona nemůže,” uvedl zákazník.

Policie ke způsobu přepadení, nebo popisu pachatele, nechce prozatím bližší informace zveřejnit.

“Policisté přijali oznámení o přepadení večerky. Od té chvíle všechny okolnosti prověřují a po pachateli intenzivně pátrají. Z důvodů vyšetřování nemůžeme v tuto chvíli bližší informace poskytovat,” řekla mluvčí PČR Karviná Zlatuše Viačková.

Za posledních čtrnáct dní je to druhé přepadení večerky. V prvním případě muž ohrožoval prodavačku nožem. Policie pachatele dopadla hned druhý den.

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail