Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dívky bojovaly o postup do finále Miss Reneta

  • Havířov,

V Havířově se konalo poslední výběrové kolo pro letošní ročník soutěže Miss Reneta 2018. Vybrané dívky nyní čekají náročná soustředění. Finále se pak uskuteční v červnu.

Tohle jsou dívky, které přijely do Havířova na casting soutěže Miss Reneta 2018. Šanci měly velkou, protože porota vybírala do finále hned šest studentek středních škol.

“Byli jsme minulý týden v Žilině, kde jsme vybírali finalistky pro Slovensko. Byli jsme v Brně a včera jsme se vrátili z Prahy. Přivezli jsme ze všech tří castingu jen čtyři finalistky,” řekl hlavní organizátor Libor Lenčo.

Letošní ročník, který nese podtitul Miss Reneta ČeskoSlovensko 2018 bude plný změn. Jednou z nich je, že ve finále bude o korunku bojovat jen deset dívek.

“Samozřejmě se koukám, jako profesionál přes líčení, jak vypadají, jaký mají obličej, vlasy. Neodmyslitelně k tomu patří i chůze,” uvedl člen poroty Pavel Bauer.

“Přihlásila mě mistrová, protože chodím na kosmetické služby a už dříve jsem byla na soutěži Harmonie v Brně,” prozradila účastnice castingu Vendula Plucnarová.

Vybrané finalistky nyní čeká hodně práce a několik společných soustředění. Finálový galavečer se pak uskuteční ve středu 20. června v KD. L. Janáčka

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy