Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Akademie RE I start RESIDOMO

  • Havířov,

Pan Martin Hradzký má se svou ženou v centru Havířova obchůdek s bylinkami a přírodními produkty. Udržet se na trhu, ale není jednoduché. Proto i on uvítal projekt Restart společnosti Residomo, který je určen drobným podnikatelům. Ti se během workshopu mohou dozvědět mnohé užitečné informace, které se týkají marketingu, nebo komunikace se zákazníky.

“Nás to posune dál, protože se chceme dozvědět, zda v podnikání děláme vše správně,” řekl podnikatel Martin Hradzký.

I paní Marie Jančarová využila možnosti se do projektu zapojit.

“Jsem velmi ráda, že se společnost Residomo tohoto tématu chytla a pomáhá podnikatelům v jejich začátcích, nebo v rozvoji podnikání,” dodala podnikatelka Marie Jančarová.

Projekt Restart společnost Residomo pořádá také v Karviné a Ostravě.

“Akademii Restart pořádáme již druhým rokem. Motiv je jednoduchý. Snažíme se opět vrátit do ulic Havířova, Karviné i Ostravy život. Chceme, aby to tam žilo, byly otevřené kavárny, podniky, které přilákají lidi,” řekla mluvčí společnosti Residomo Kateřina Piechowicz.

Velkou motivací pro podnikatele je i možnost získání dotace z nadačního fondu.

“Když podnikatelé absolvují potřebné hodiny, tak mohou požádat u Nadačního fondu Residomo dotaci, kterou jsme vypsali až do výše sto tisíc korun,” dodala Kateřina Piechowicz.

V loňském roce například získal finanční podporu podnikatel, který má v Havířově řeznictví. Dotaci použil na modernizaci své prodejny.
STYLE Company s.r.o. - Havířov
Havířov
od 90 Kč/hod.

Detail

UXA VKP s.r.o.
Havířov
od 15 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků