Děti v Havířově milují pohádky pod širým nebem

  • 13:52,
  • Havířov ,

V Havířově pokračuje kolotoč pravidelných nedělních představení pod širým nebem. Tentokrát za dětmi zavítalo divadélko Ententýky s pohádkou O Plaváčkovi. Hlavními hrdinkami byly veverka Terka a myška Klárka.

V Havířově pokračuje kolotoč pravidelných nedělních představení pod širým nebem. Tentokrát za dětmi zavítalo divadélko Ententýky s pohádkou O Plaváčkovi. Hlavními hrdinkami byly veverka Terka a myška Klárka.


“Je to taková netradiční pohádka, vždycky tam máme nějaké poučení pro děti, tak tentokrát to bude něco o první pomoci a v podstatě si s dětmi hrajeme. Baví nás to, živí nás to.Je to prima. S myškou klárkou fungujeme už 9 let, tzn., že už nějakých 6 let hrajeme v Havířově, pravidelně se setkáváme s našimi diváky, hrajeme i ve školkách v Havířově, takže myslím si, že nás děti znají,”uvádí Hana Dvořáčková, Divadlo Ententýky

“Já jako amatér hraji divadlo asi od svých 16 let a vlastně až po mateřské jsem přišla k tomu, že bych se chtěla touhle prací živit, že bych chtěla hrát divadlo pro děti a hrajeme pro děti od 1 a půl let až 11 let. Dneska máme jednu pohádku, je to taková letní pohádka plná legrace o tom, jak se s veverkou Terkou vydáváme k moři a zažíváme dobrodružství a hlavně je to pohádka o tom, že kamarádi si pomáhají i o prázdninách,” říká Kateřina Řeřichová, Divadélko Ententýky

Představení se nenechaly ujít desítky dětí v doprovodu nejen rodičů, ale i babiček, dědečků a dalších příbuzných.

“Nechodíme často, to je naše první pohádka, protože on byl ještě moc malý, takže on by pohádky, on by z nich nic neměl. Ale budeme teďka chodit často, určitě. A jsme strašně rádi, že něco takového tady je, že to existuje.”

“Chodíme tady s dvoujčátkama, s vnučkama. Pravidelně, loni jsme chodili pravidelně.”

“My jsme tady poprvé, ona měla dva ročky v dubnu, tak jsem zvědavá, jak se ji to bude líbit.”

“Těším se moc a těším se na tu pohádku.”

“Přišla jsem tady s tetou, bráchou a další tetou.”

“Nejvíc se těším na pohádku a nevím o čem to bude.”

“Přišla jsem tady s babičkou nebo máme rádi pohádky a přišla jsem tu s Natálkou a s babičkou.”

 Nedělní odpoledne pod širým nebem si neužily jen děti,  ale i dospělí. Pohádku totiž tradičně vystřídal promenádní koncert dechové hudby.
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků