Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti za plastového pavouka dostaly od Technických služeb dárek v podobě únikové hry

  • Havířov,

Žáci ze základní školy Generála Svobody se v rámci Dne technických služeb zúčastnili soutěže o nejlepší sochu vyrobenou z plastu. Škola vyhrála a za to dostala dárek v podobě únikové hry.

Tak za tohoto obrovského plastového pavouka si Základní škola G. Svobody vysloužila první místo. Technické služby chtěly, aby si cenu děti náležitě užily a proto pro ně zajistily zábavné dopoledne plné zajímavých her. Do těch se zapojily děti i učitelé.

“My se zapojujeme, my napovídáme. Jsme asistenti a snažíme se rychle postřehnout hru. Někdy se snažíme zasahovat, protože už vidíme řešení a máme větší zkušenosti než děti, ale velmi rychle se adaptovaly i děti. Kdybychom mohli i my dospělí, tak jdeme do toho všichni i celý pedagogický sbor a vyzkoušíme si to, protože je to velmi rychlé, kreativní,” řekla učitelka Pavla Rudzká.

“Zatím jsme plnili světelnou hru a pak jsme hráli signálovou hru. Tam je šátek, míček a dřevěná kostička a ve skupince jsme si museli stanovit signály, které si budeme posílat,” řekla žákyně.

“Je to tu hezké a šla mi nejvíce světelná hra,” dodal chlapec.

“Jednou jsem vyhrála. U kuliček jsme měli remízu. Líbí se mi to a je tady sranda,” řekla dívka.

Pokud i v příštím roce Technické služby vyhlásí nějakou soutěž, škola se určitě opět zapojí. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy