Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté z Havířova se zúčastnili střelecké soutěže v Karviné

  • Havířov,

Na střelnici v Karviné se uskutečnil další ročník střelecké soutěže pro příslušníky ozbrojených složek. Putovní pohár se pokusili získat strážníci a policisté z různých měst naší republiky. Soutěž měla prověřit manipulaci se zbraní, šikovnost, přesnost i rychlost.

Na střelnici v Karviné se uskutečnil 11. ročník střelecké soutěže o putovní pohár primátora města určené pro příslušníky ozbrojených složek. 

“Jedná se o střeleckou soutěž, které se účastní celkem 33 závodníků ze 16ti družstev, kromě městských strážníků se účastní i celní správa a PČR.

Zastoupena v této soutěži byla kromě Karviné i města Havířov, Zlín, Brno, Česká Třebová, Rožnov, Přerov, Ostrava a  Frýdek-Místek. Z Havířova se karvinské soutěže účastnila poprvé například policistka Hana Hafková.

“Na závodech jsem byla už v jiných městech. Byla jsem v Mikulově na střeleckých závodech, Přerově, Blansku. Každé ty závody jsou jiné, jiná taktika, vymýšlí to různí lidé. Karviná se mi jeví, že je složitější z těch závodů co se týká taktiky a délky trati. Jsou tady dobří střelci,” řekl soutěžící PČR Havířov 1 Hana Hafková.

Střeleckou soutěž vyhráli karvinští strážníci, druhá byla MP Rožnov a třetí příčka patřila strážníkům z Přerova. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy