Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Malí boxeři v Havířově ukázali, že umí dát ránu

  • Havířov,

Havířovský boxerský klub uspořádal v Hale Žákovská mezinárodní turnaj dětí. Pro ty to byla jedinečná příležitost nabýt zkušenosti a zažít opravdovou atmosféru, která do ringu patří.

Do Havířova přijeli možná budoucí šampioni boxu, a to z Ukrajiny, Polska, Slovenska a samozřejmě nechyběli čeští borci. Na turnaji se do ringu postavily děti různých věkových a váhových kategorií.

“Bojuje školní mládež, kadeti, junioři. Váhové kategorie od těch nejmenších 27, 32 kg až po tu 75 kg, kde bojuje David Polák hlavní zápas,” řekl trenér klubu Box Havířov a organizátor turnaje Jaroslav Kubíček.

“Dnešní zápas jsem prohrála 3:0 na body. Neboxovalo se mi dobře. Věnuji se tomu rok a půl a k boxu mě přivedl otec a brácha,” řekla Tereza Kišová, domácí boxerka.

“Přijel jsem se třemi svěřenci. Máme tři zápasy. Dva z toho jsou se zahraničními borci z Ukrajiny. Jeden jsme vyhráli,” řekl trenér klubu Opava Rivals Petr Glovčík.

“Vyhrál jsem 5:0 na body proti reprezentantovi z Česka. Byl to dobrý soupeř,” dodal slovenský boxer Samuel Horváth.

“Havířov má krásnou sportovní událost a doufám, že z toho bude tradice,” doplnil primátor Havířova Josef Bělica (ANO).

Velký turnaj čeká i samotného organizátora a trenéra mládeže Jaroslava Kubíčka, který se připravuje do pražské Lucerny. Do ringu vstoupí s několikanásobným šampionem Romanem Kracíkem.


Slezské divadlo za výlohou

Slezské divadlo se připojilo k výzvě Oživené výlohy pražského souboru Cirk La Putyka a za sklem uzavřeného nákupního centra Slezanka v centr...

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků