Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sociální služby pomáhají stovkám lidí. Za svou práci organizace získala další prestižní ocenění

  • Havířov,

Sociální služby města Havířova jsou na vysoké úrovni. Organizace se snaží, aby pomáhala co nejvíce lidem, kteří to potřebují. Za svou snahu nyní byly sociální služby prestižně oceněny v rámci udělování ceny kvality v sociální péči.

“Toto ocenění uděluje Rada kvality ČR a konalo se to v Senátu ČR. Z nominovaných původních 73 bylo 69 v pěti kategoriích. Kategorie pobytových služeb, terénních služeb, práce s dětmi, postiženými a sympatie. Hodnocení probíhalo tříkolově a bylo tajné. Hodnotitelé byli z praxe a hodnotilo se mnoho. Od materiálně technického vybavení, pečovatelské služby, přes úroveň managementu, individuální plány. Hovořili se zaměstnanci, klienty,” řekl ředitel SsmH Milan Černý. 

Z pěti kategorií získaly sociální služby hned dvě ocenění. A to za oblast sociální péče a sympatie. Duhou cenu adresně získala vedoucí středisek sociálních zařízení Jana Tiahan Wojtoňová. 

“Znamená to pro nás strašně moc, protože je to náročná práce, práce přibývá. Chodíme do rodin klientů, příbuzných. Jsme strašně rádi, že jsme toto ocenění dostali a chci poděkovat za celou pečovatelskou službu,” dodala pečovatelka Renáta Ogurčáková.
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

P.I. Transport s.r.o. - Karviná
Karviná
od 28 000 do 34 000 Kč/měsíc

Detail

Proxy No 2, s.r.o. - Nové Pole Karviná
Karviná
od 14 600 do 15 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků