Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Studenti Střední školy Prostřední Suchá opět překvapili originální přehlídkou K-MODE

  • Havířov,

Na Střední škole v Prostřední Suché se učí budoucí kadeřnice, kosmetičky, ale i sociální pracovníci a oblíbeným oborem je i pedagogické lyceum. Jednou ročně všichni studenti vytvoří originální přehlídku pod názvem K-MODE.

Přehlídka originálních nápadů, na kterých pracují studenti všech oborů Střední školy v Prostřední Suché. To je K-MODE. V letošním roce s podtextem snění.

"Takže co se nám zdá? Dobro, zlo, krása, tanec, zpěv, pohádky. Jsou zapojeny všechny obory, pedagogické lyceum, sociální činnost, kosmetičky, kadeřnice a všichni společně tvoříme jeden tým," řekla zástupkyně ředitele pro praktické vyučování Petra Neuwirthová.

K-MODE je v podstatě prezentace školy. Vystoupení vždy v dopoledních hodinách mohou shlédnout žáci a studenti okolních škol. Odpoledne pak veřejnost.

"Tvořili jsme to hodně dlouho, asi tak půl roku. A téma je ve snu. Proto já jsem v pyžamu a druhá kolegyně je jako ve snu, bude se mi zdát. Celé K-Mode bude o tom, že je to můj sen,” řekla studentka.

"Má to znázorňovat plast, a tím, že mám i modré vlasy, tak jsme to sladili i šaty. Vystoupení, které jsme měli pro školy, se lidem líbilo a jsme spokojeni,” řekl studentka.

"Já jsem z pedagogického lycea z druhého ročníku a měli jsme taneční vystoupení noční můru a vlastně jsme se prali dobro se zlem a mělo to úspěch," dodala účinkující. 

K-MODE má už téměř dvacetiletou tradici. 

"Ono to začínalo jako módní show kadeřnic a kosmetiček a postupně, jak se měnili obory na naší škole, tak je to prezentace všech oborů. Chystá to už stabilní tým, který na naší škole je. Nejvíce se na tom podílí Petra Neuwirthová, která je má zástupkyně a má k sobě spoustu lidí,” dodal ředitel Střední školy Prostřední Suchá Petr Szymeczek.

A právě realizačnímu týmu už se nyní v hlavě rodí téma na další ročník, který bude určitě opět originální.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků